07.09.2021, Zuzana Michalková

Mame Alassane Laye Tall podepsal s FC Vysočina smlouvu

Mame Alassane Laye Tall podepsal s FC Vysočina smlouvuSmlouvu s FC Vysočina dnes podepsal mladičký útočník Mame Alassane Laye Tall (ročník 1999). Po odchodu Standy Klobásy sportovní vedení usilovně hledalo dalšího kvalitního útočníka a zadařilo se!

 

Mame Alassane Laye Tall je dvaadvacetiletý 196cm vysoký útočník, už v 19 letech působil v klubu FC Tours, který hraje druhou francouzskou ligu.

"V tomto mladém útočníkovi vidíme velký potenciál. Skvěle zapadá do našeho konceptu, kdy chceme pracovat především s mladými hráči a rozvíjet je. Věříme, že naše očekávání naplní a vstřelí za FC Vysočina spoustu gólů,” tolik k nové posile řekl sportovní ředitel Lukáš Vaculík.

A co míní o nové posile hlavní trenér Jan Kameník? "Jsme rádi, že máme dalšího hráče na pozici, kterou jsme chtěli posílit, Tall má dobré fyzické předpoklady právě na pozici hrotového útočníka.
Vyzkoušeli jsme si ho, v tréninkovém procesu se nám jevil velice dobře, v kabině mezi kluky zapadl a budeme na něm i nadále pracovat tak, aby brzy naskočil i do ligového utkání."

 
Aktuálně

Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?

Fotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu