24.09.2021, Zuzana Michalková

V sobotu Vysočina poměří síly s Líšní

V sobotu Vysočina poměří síly s LíšníV sobotu 25.9. od 16.30 hodin FC Vysočina Jihlava odehraje další, v pořadí již 9. kolo Fortuna:Národní ligy. Tentokrát je na svém hřišti přivítá SK Líšeň, která se čtrnácti body okupuje čtvrté místo v tabulce.

 

Trenér Jan Kameník po posledním kole MOL Cupu, kde jeho svěřenci porazili ligové Pardubice 2:0, hlásí, že do utkání s Líšní by měli být všichni hráči k dispozici. Na trenérském týmu tedy už jen bude vhodně poskládat sestavu tak, aby jejich svěřenci přivezli na Vysočinu cenné tři body. 

"Utkání s Pardubicemi nám poskytlo zpětnou vazbu směrem k naší práci, ukázalo nám věci, které bychom ještě rozhodně měli zlepšit. Víme, že Líšeň je kvalitní soupeř, kterému se za poslední dobu výsledkově daří, dokázali porazit i Duklu Praha, která je mezi lídry soutěže, takže do utkání jdeme s respektem k soupeři, ale také se sebevědomím, jež máme díky poslední výhře zase o kousek větší."

Jihlavě se daří více na hřištích soupeřů, kde získala sedm bodů, doma pak vybojovala body pouze čtyři. Líšeň první kolo doma zdolala Žižkov 3:2, poté si připsala dvě remízy - s Vyškovem a s Ústím n. Labem, z Vlašimi si přivezla porážku, doma ji pak přehrálo ještě Brno. A poslední tři zápasy už se Líšeň veze na vítězné vlně - zdolala Třinec, Duklu Praha a Chrudim.

Pokud jde o vzájemné zápasy, úspěšnost je vyrovnaná. V předminulém ročníku Jihlava doma vyhrála 3:2, odveta v Líšni skončila remízou 1:1. Stejným výsledkem 1:1 skončilo loňské měření sil v Jihlavě, doma poté Líšeň zvítězila 2:0.

 
Aktuálně

Jak fotbalisté strávili mezidobí a co je čeká v zimní přípravě?

Fotbalisté FC Vysočina si včera naposledy společně zatrénovali a nastoupili na zaslouženou dovolenou. Odpočívat však nebudou dlouho. Zanedlouho se vrhnout na plnění individuálních tréninkových plánů, aby byli stoprocentně nachystaní na start zimní přípravy. První tým se znovu sejde v pondělí 9. ledna 2023, čímž se rozběhne náročný zimní blok s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu