21.10.2021, Zuzana Michalková

Na Vysočinu zavítá B-tým Sparty

Na Vysočinu zavítá B-tým SpartyV pátek 22. října zavítá na Vysočinu B-tým pražské Sparty, který se aktuálně pohybuje s jednadvaceti body na 2. místě tabulky F:NL. Jihlava bude béčko Sparty hostit v netradičním čase - utkání startuje již v 16.30 hodin. Odčiní jihlavský tým poslední venkovní porážku z Prostějova a připíše si další domácí výhru?

 

Jihlava se s béčkem Sparty naposledy střetla v únoru 2020, kdy Sparťané zavítali na Vysočinu odehrát přátelské utkání v rámci zimní přípravy. Tehdy byl jihlavský tým úspěšnější a po trefách Dioufa, Křišťála a Zoubeleho sparťanské mladíky porazil 3:0 (2:0).

Na otázku, zda má i současný kádr Vysočiny nakročeno k tomu, aby z dalšího vzájemného duelu, tentokrát ligového, opět vyšel vítězně, odpověděl trenér Jan Kameník: "Na Spartu B se připravujeme stejně jako na jakéhokoliv jiného soupeře, soutěž je hodně vyrovnaná, každý může vyhrát s každým, stejně jako každý může s každým prohrát. Sparta má zatím dobré výsledky, je na předních příčkách tabulky, takže do zápasu jdeme samozřejmě se stoprocentním nasazením. A navíc hrajeme doma, takže nám tak trošku velí povinnost z utkání urvat tři body, abychom jak my, tak naši fanoušci odcházeli po zápase spokojeni."

Co se týče prozatímních výkonů sparťanského béčka, z jedenácti odehraných zápasů mají na svém kontě pět výher, jednu remízu a čtyři prohry. Porazit je dokázali celky Brna, Vlašimi, Viktorky Žižkov a Varnsdorfu.  

Na soupisce současného kádru sparťanského béčka figurují také bývalí spoluhráči jihlavských - útočníci Vojtěch Patrák a Daniel Turyna.

Co se týče vzájemných duelů z minulosti, za zmínku jistě stojí ty, které proti Spartě B odehráli Jihlavští za dob II. ligy FAČR a II. ligy ČMFS:

Poslední vzájemné zápasy:

podzim 2011: Sparta Praha B - FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:1)
Góly: 83. Nádeníček - 17. Jungr, 62. Mešanovič

jaro 2012: FC Vysočina Jihlava - Sparta Praha B 1:0 (0:0)
Góly: 68. Tecl (pen.)

podzim 2010: Sparta Praha B - FC Vysočina Jihlava 2:0 (2:0)
Góly: 9. Krob, 12. Třešňák

jaro 2011: FC Vysočina Jihlava - Sparta Praha B 5:1 (2:0)
Góly: 14. Mešanović, 26. Tecl, 62. Mešanović, 74. Tecl, 83. Tecl - 58. Krob

podzim 2009: FC Vysočina Jihlava - Sparta Praha B 3:2 (2:0)
Góly: 39. Krutý, 43. Mešanovič, 66. Mešanovič - 47. Sus, 72. Glaser

jaro 2010: Sparta Praha B - FC Vysočina Jihlava 0:3 (0:3)
Góly: 4. a 18. Mešanović, 26. Dort

DŮLEŽITÉ PŘEDZÁPASOVÉ INFORMACE pro návštěvníky stadionu:

Podmínky bezinfekčnosti
Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:
a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
b) osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování nebo certifikátem o dokončeném očkování, že u očkování uplynulo:
- od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
- od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.

Na zápas bude otevřen pouze jeden stánek s občerstvením, a to za starou tribunou.

Pokladna od ICOMu bude otevřena od 15.30, stejně tak tomu bude u vstupu od školy - POZOR, tento vstup je bez pokladny, tudíž vstupenky u školy nezakoupíte.

Prosíme fanoušky, aby dodržovali všechny pokyny. V případě porušení pravidel hrozí klubu vysoké pokuty.

Děkujeme!

 
Související
Aktuálně

U17: Vysoká porážka na konec sezóny

Jihlavský mladší dorost v posledním zápase jarní části prohrál na půdě Sigmy Olomouc 6:1 (2:0). Jediným střelcem hostí byl v 81. minutě Milan Urbánek. Jihlavší tak zakončili sezónu s 19 body na 14. místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu