05.01.2022, Jakub Pavlas

Začala zimní příprava pro hráče FC Vysočina

Začala zimní příprava pro hráče FC VysočinaFotbalisté FC Vysočina Jihlava se po zasloužené dovolené opět vrací do fotbalového prostředí. Po individuální přípravě, kterou jim jejich realizační tým nachystal, budou mít hráči hned v úvodním týdnu zpestření zdravotními prohlídkami, které proběhnou v pátek 7.1.2022 v Praze.

 

Zimní příprava by měla trvat zhruba osm týdnů, než se rozběhne druhá nejvyšší fotbalová soutěž FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA, kde se jihlavský celek utká s pražskou Duklou a to v sobotu 5. března na Julisce. V každém týdnu by hráči měli absolvovat 8 tréninkových jednotek plus jeden nebo dva zápasy. Domluvená přípravná utkání jsou zatím s Mladou Boleslaví 19. ledna, s Živanicemi 22. ledna, s Chrudimí 26. ledna, s Vlašimí 29. ledna a se Slováckem B , kde by utkání mělo proběhnout v sobotu 5. února. 
„Další přátelské zápasy pro následující týdny jsou v jednání, svěřil se sportovní ředitel klubu Lukáš Vaculík.

Přípravu by mělo absolvovat 22 hráčů a 3 brankáři. Do tohoto počtu se řadí také dva hráči ze staršího dorostu, Miroslav Křehlík a Jan Vítek, kteří tak dostávají svou šanci nahlédnout do dospělého fotbalu. Kádr pro jarní sezónu by jinak neměl projít mnoha změnami, až na jedinou, a to odchod Sebastiana Chocholatého, který odchází na Žižkov. 
Žádnou jinou změnu zatím neřešíme. Zájem o naše hráče během zimní přestávky sice byl, ale nedošlo k dohodě s žádným jiným klubem, a pokud tomu tak bude i nadále, žádné velké příchody nových hráčů neplánujeme,řekl Vaculík.

Přeci jenom do začátku zimní přípravy nenaskočí všichni hráči. Jedna z výjimek je obránce Irodotis, který je nakažený nemocí Covid-19 a má nařízenou karanténu. Další z hráčů je útočník Justin Araujo - Wilson, který se k týmu připojí až 10. ledna. Posledním hráčem je Mame Alassane Tall, který čeká na vydání potřebného víza, které by mělo být v co nejbližší době vyřízené.
„Je ale možné, že se v průběhu ledna či února objeví nějací hráči na zkoušku, ale to by bylo s výhledem do budoucna.Avizoval sportovní ředitel. Jedním takovým je Lukáš Musil, ročník 2001, kterého čeká zimní příprava v FC Vysočina Jihlava.

Realizační tým bude v nezměněné podobě jako tomu bylo na konci podzimní části, akorát se rozšíří o kondičního trenéra Jana Budějského, který působí v dorosteneckých kategoriích, a trenéra Michala Veselého, který trénuje současnou jihlavskou rezervu. Tito dva trenéři absolvují některé tréninkové jednotky s A týmem.

 
Aktuálně

Vysočina bude v Opavě bojovat o vítěznou tečku za nevydařeným ročníkem

S Opavou jsme fotbalový ročník 2023/24 plni očekávání v červenci zahajovali a na stadiónu tohoto slezského klubu jej budeme v sobotu 25. května od 17:00 hodin končit. Dopíšeme příběh sezóny, jejíž první polovina vzbudila takřka postupovou naději, ovšem jarní odvety zůstaly hluboko za očekáváním. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
  • 2022:
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu