15.03.2022, Redakce

FC Vysočina chystá novinky, chce nalákat diváky

FC Vysočina chystá novinky, chce nalákat divákyNová stylová grafika, nový catering ve VIP sekci i přímo na stadionu nebo Den s Enviropolem, to jsou novinky a akce, které FC Vysočina rozjíždí v jarní části letošní sezony.

 

Všechny vedou k jedinému - nalákat do ochozů více diváků, zatraktivnit jihlavský fotbal a dát mu vyšší úroveň. Vedení FC Vysočina věří, že novinky budou pro fanoušky skvělým zpestřením FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Jihlavě.


V neděli 22. května stadion FC Vysočina ožije velkou akcí, generální partner jihlavského fotbalu tady pořádá Den s Enviropolem. Půjde o celodenní akci, kde nebude chybět program pro děti včetně fotbalové školičky, VIP fotbalový zápas se slavnými osobnostmi a kapela, jejíž jméno bude odtajněno v polovině března.


Co se týče fotbalu, od jarní části si předseda klubu Lukáš Vaculík slibuje, že se budou hráči s každým zápasem více a více zlepšovat. “Věřím, že naši fotbalisté budou mít radost ze hry a z práce, kterou budou předávat na hřiště, a to přiláká další a nové fanoušky zpět do ochozů. Byli bychom rádi, aby šel celý tým kupředu a abychom se mohli radovat z úspěchů,” vyjádřil se Lukáš Vaculík. 


Nyní se ale FC Vysočina soustředí na středeční domácí zápas, duel odehraje s FK Ústí nad Labem v 18.00. “Cítíme se dobře, tým je zdravý, chceme podat lepší výkon než jsme podali v předchozím zápase, zlepšovat se, hrát ofenzivně a vytvářet si spoustu šancí. Je to soupeř, který je v prostředku tabulky a ale my sami se chceme více zaměřovat na naše vlastní hráče, na náš vlastní tým než na hodnocení soupeře,” uzavřel Vaculík.


 
Aktuálně

Vysočina po zásluze porazila juniorku Slavie Praha

Fotbalová Vysočina drží v zimní přípravě nadále neporazitelnost. Proti druholigové juniorce Slavie Praha byla lepším celkem a zejména v první půli si vypracovala řadu příležitostí, které však zůstaly nevyužity. Pod vítězství 2:1 (1:1) se brankami podepsali oba útočníci Justin Araujo-Wilson a Mame Alassane Tall. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu