31.03.2022, Redakce

Ritter, Vlček a Fila nastoupí do zápasu proti Opavě

Ritter, Vlček a Fila nastoupí do zápasu proti OpavěFC Vysočina čeká už zítra venkovní zápas v tabulce s pátou SFC Opavou. Jihlava je v tabulce na dvanáctém místě, avšak Opava odehrála o dva zápasy více.

 

Předseda vysočinského klubu Lukáš Vaculík věří, že jsou hráči na jednadvacáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY připraveni.

Reprezentační pauzu Vysočina využila maximálně. “Léčili jsme menší chmury, které naši hráči měli, takže na zápas už bude připravený například i Filip Vedral, který v souboji s Vlašimí chyběl,” okomentoval Vaculík.

Vysočina měla na reprezentaci celkem tři hráče. Adam Ritter a Tomáš Vlček startovali na dvacítce, kde odehráli dva kvalitní zápasy s Polskem a Portugalskem. Lukáš Fila zase odehrál turnaj s osmnáctkou ve Španělsku.

“Všichni tři hráči by se měli připojit k našemu týmu, očekávám, že zkušenosti z kvalitních reprezentačních zápasů a také dobrou náladu a sebevědomí přenesou i do zápasu s Opavou,” přiblížil Lukáš Vaculík s tím, že věří, že se Jihlavě podaří získat dobrý výsledek. 


 
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu