03.05.2007, Miroslav Fuks

Na Bohemku zbývá sedm posledních míst!

Na Bohemku zbývá sedm posledních míst!V nedělním podvečeru nebudou hráči FC Vysočina v boji na půdě pražských Bohemians zcela osamoceni. Podpoří je zhruba 200 fanoušků, kteří do Vršovic dorazí autobusy nebo po vlastní ose automobily. V Ďolíčku nebude chybět ani jihlavský maskot „Ježour“. Autobusy budou vyjíždět ze stadiónu v Jiráskově ulici v neděli 6. května ve 14:30 hodin. Cena pro jednoho fanouška činí 100,- Kč.

 
Dalších cca 100,- Kč jízdného doplatí FC Vysočina. V posledním třetím autobuse v současné chvíli zůstává 7 volných míst. Zájemci o ně se mohou hlásit co nejdříve na e-mailu tereza.mazacova@email.cz nebo mohou volat 567 578 014.
Pro příznivce FC Vysočina bude v Ďolíčku k dispozici výhradně tribuna H za brankou s kapacitou 250 míst. Lze předpokládat, že Ďolíček bude vyprodaný, tudíž všem jihlavským fanouškům, kteří do Prahy dorazí autobusem či automobily, doporučujeme využít právě pokladen za touto tribunou.
 
Aktuálně

Starší dorost zvládl duel ve Frýdku-Místku a stoupá tabulkou

Starší dorost zvítězil v náročném utkání na půdě Frýdku-Místku 0:2 (0:2) a připsal si tak druhou důležitou výhru během tří dnů. Naši mladíci se tak na tři body přiblížili postupové pozici. Branky v rychlém sledu stříleli Tomáš Franěk a Lukáš Fila. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu