03.05.2007, Miroslav Fuks

Na Bohemku zbývá sedm posledních míst!

Na Bohemku zbývá sedm posledních míst!V nedělním podvečeru nebudou hráči FC Vysočina v boji na půdě pražských Bohemians zcela osamoceni. Podpoří je zhruba 200 fanoušků, kteří do Vršovic dorazí autobusy nebo po vlastní ose automobily. V Ďolíčku nebude chybět ani jihlavský maskot „Ježour“. Autobusy budou vyjíždět ze stadiónu v Jiráskově ulici v neděli 6. května ve 14:30 hodin. Cena pro jednoho fanouška činí 100,- Kč.

 
Dalších cca 100,- Kč jízdného doplatí FC Vysočina. V posledním třetím autobuse v současné chvíli zůstává 7 volných míst. Zájemci o ně se mohou hlásit co nejdříve na e-mailu tereza.mazacova@email.cz nebo mohou volat 567 578 014.
Pro příznivce FC Vysočina bude v Ďolíčku k dispozici výhradně tribuna H za brankou s kapacitou 250 míst. Lze předpokládat, že Ďolíček bude vyprodaný, tudíž všem jihlavským fanouškům, kteří do Prahy dorazí autobusem či automobily, doporučujeme využít právě pokladen za touto tribunou.
 
Aktuálně

Čtvrtá zimní posila FC Vysočina: křídelník Chok Dau

Kádr FC Vysočina dnes přivítal čtvrtou zimní posilu. Je jí v lednu testovaný jihosúdánský křídelník Chok Dau, který se s klubem dohodl na víceletém kontraktu. Na pátečním dopoledním tréninku po delší pauze nechyběl ani další exotický cizinec - talentovaný kolumbijský středopolař Esteban Beltrán. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu