26.10.2022, Miroslav Fuks

Vedení FC Vysočina rozhodlo o trenérské změně v prvním týmu

Vedení FC Vysočina rozhodlo o trenérské změně v prvním týmuFotbalisté FC Vysočina v sobotu zamíří k ligovému utkání v Příbrami s novým trenérským týmem. Vedení klubu se dnes ráno dohodlo s koučem Janem Kameníkem a jeho asistentem Jozefem Pavlíkem na rozvázání smluv. Jména nových trenérů budou prezentována ve čtvrtek.

 

„Jan Kameník a Jozef Pavlík zaslouží poděkování za práci, kterou v našem klubu od června loňského roku odvedli. Přejeme jim hodně štěstí v jejich dalším profesním i osobním životě. Příchod nového kouče a jeho asistenta v současné době finalizujeme. Vše nasvědčuje tomu, že bychom jejich jména mohli oznámit ve čtvrtek ráno, kdy by měli vést první trénink s našim týmem,“ okomentoval rozhodnutí klubového představenstva jeho předseda Lukáš Vaculík.

Lukáš Vaculík, jenž je zároveň sportovním ředitelem klubu, dále doplnil: „Chceme se teď soustředit pouze na přítomný okamžik, na nejbližší ligový duel v Příbrami. Zároveň chceme systematicky pracovat na rozvoji a budoucnosti klubu."

 
Aktuálně

Ani v generálce Vysočina neztratila zimní neporazitelnost

Generálka na jarní start FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mezi Líšní a FC Vysočina vítěze nepoznala. Brněnský tým šel do vedení po rohu už v 7. minutě. Vysočina, která po celé utkání více držela míč a lépe kombinovala, se zaslouženého vyrovnání dočkala po půlhodině hry z kopačky Jakuba Selnara. Další branky už nepadly, takže Jihlava i v osmém duelu udržela... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu