04.12.2022, Miroslav Fuks

Podzimní dívčí hodnocení: starší dorostenky - Petr Benedikt

Podzimní dívčí hodnocení: starší dorostenky - Petr BenediktV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na dorostenky WU18, které působí ve 2. lize dorostenek pro Čechy. Z 11ti utkání získaly plný počet 33 bodů a přezimují na skvělé 1. příčce!

 

O hodnocení podzimní části soutěže jsme požádali trenéra Petra Benedikta.
Do sezóny jsme vstupovali s myšlenkou zabojovat o první příčky ligové tabulky. Většina soupeřů nám však byla neznáma, jelikož jsme v kategorii dorostenek prvním rokem. Se skvělým přístupem a obrovským nasazením vstupují naše hráčky do všech tréninků i soutěžních utkání. Zaznamenávám u hráček velmi rychlý progres jejich dovedností. Během podzimní části sezóny jsme nenašli přemožitele a přezimujeme tak na čele dvanáctičlenné ligové tabulky.

Nejvydařenější zápas podzimu?
Rád bych dvě zvýraznil velmi náročná utkání na domácí půdě se soupeři FC Slovan Liberec (1:0) a SK Dynamo České Budějovice (4:1). Obě utkání pro nás byly velice důležité a obě utkání jsme dokázali úspěšně zvládnout.

Nejhorší zápas podzimu?
Utkání v Roudnici nad Labem a v Mělníku. V Roudnici jsme se i přes neskutečné množství vytvořených akcí dokázali prosadit s vypětím všech sil až v posledních minutách hry. V Mělníku jsme se vůbec nedokázali dostat do našeho obvyklého tempa.

Nejlepší hráčky podzimu?
Chtěl bych pochválit tým kolektivně. Všechny naše řady jak defenzivní tak i ofenzivní zaslouží velkou pochvalu.

Na které aspekty se v zimní přípravě zaměříte?
V zimní přípravě bych rád s týmem zapracoval na samotném zakončení. Efektivita v proměňování šancí nás na podzim bolela nejvíce. Určitě nás čeká pro dívčí fotbal podstatná silová příprava.

Střelkyně branek: Barča Suská – 22, Klárka Váchová – 13, Eliška Ševčíková – 10, Peťa Chalupníková – 9, Johanka Pauzarová – 8, Zuzka Dvořáková – 5, Vanda Fňukalová – 4, Nelča Juříčková – 3, Valča Křišťálová – 2, Leňa Křepinská – 2, Terka Pokorná – 2, Lucka Poláková – 2, Lucka Pařízková – 1, Pája Šourková – 1, Nelča Jonášová – 1, Lucka Špačková – 1.

 
Aktuálně

Hlasujte o Hráče FC Vysočina Jihlava za jaro 2024

Odehraná fotbalová sezóna vybízí k bilancování a též k nejrůznějším anketám. Jednu takovou nabízíme na klubovém webu, na jehož titulní straně můžete v pravém sloupci v záložce HRÁČ MĚSÍCE (vedle záložky ZÁPASY) vybírat pětici nejlepších hráčů FC Vysočina za jaro 2024. S jarní jedničkou přineseme v první polovině června rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu