01.12.2022, Miroslav Fuks

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan Čermák

Podzimní dorostenecké hodnocení: U17 – Ivan ČermákV rámci série materiálů, které se ohlíží za podzimními výkony a výsledky mládežnických týmů FC Vysočina, nyní nabízíme pohled na mladší dorostence U17, kteří nastupují v nejvyšší soutěži. Mezi elitou přezimují na 11. příčce se ziskem 16 bodů.

 

O hodnocení podzimní části soutěže jsme požádali trenéra Ivana Čermáka.
Pokud bych se na to měl dívat z pohledu umístění a bodového zisku, tak musím říct, že jsme měli na víc. Na druhou stranu musíme brát ale to, že většina hráčů ještě minulou sezonu hrála dorosteneckou divizi a proto nám v některých utkáních scházela větší zkušenost dohrát utkání s lepším výsledkem. Rozhodně musím říct, že celkový dojem z podzimu je pozitivní, určitě jsme v utkáních kromě pražských „S“ nepropadli a prezentovali jsme se kvalitními a konkurenceschopnými výkony.

Vše vychází z přístupu a pracovitosti hráčů během kvalitního tréninkového procesu a na to navazuje progres některých jednotlivců právě během tohoto tréninkového procesu a samotného zápasu. Proto je velmi pravděpodobné, že někteří hráči dostanou příležitost se zapojit do zimní přípravy se starším ligovým dorostem, což je našim prvotním cílem.   

Nejvydařenější zápas(y) podzimu?
Určitě si ceníme třech vítězství v řadě ze začátku soutěže, ale odehráli jsme i velmi zajímavé a povedené zápasy s Duklou Praha, na Baníku Ostrava a poslední utkání v Olomouci.

Nejhorší zápas(y) podzimu?
Z pohledu výsledku to byly zápasy se Slavii (0:4) a Spartou Praha (0:5), ale u těchto zápasů musíme říct, že kvalita soupeře byla nad naše síly. Nejméně povedené utkání bylo doma s Pardubicemi (1:3).

Nejlepší hráči podzimu?
Matyáš Trešl, Jáchym Puzrla, Kryštof Hudák

Na které aspekty se v zimní přípravě zaměříte?
V první řadě to bude zaměření na detail zdokonalování individuálních herních dovedností samotného hráče dle postu a poté samozřejmě věci směrem k taktice, zejména se budeme věnovat defenzivní části.

Přehled střelců branek za podzim: 3 - Novák, Hudák, Seknička, 2 – Matoušek, Šubert, Torner, 1 – Dolejší, Drozd, Pivnička, Puzrla, Rais, Veselý

Přehled počtu odehraných zápasů za podzim: 15 - Novák, Rais, Šubert, Torner, Veselý, 14 – Hudák, Puzrla, Půža, Seknička, 12 – Drozd, Matoušek, 11 – Čejka, Dolejší, Kotoun, Solař, 9 – Maňásek, 7 – Nevěčný, Trešl, 5 – Pivnička, 3 – Šerý, 1 – Böhm, Šlechta.

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu