04.07.2007, Miroslav Fuks

Aktuální podoba programu letní přípravy FC Vysočina

Program letní přípravy FC Vysočina dnes dostal snad již konečnou podobu. Oproti původnímu rozvrhu došlo v jeho rozpisu k několika změnám. Pátek 6.7. – Letní turnaj „O Perleťový pohár“ v Žirovnici – od 13:00 hodin utkání s Duklou Praha, poté ve finále či v utkání o 3. místo narazí na jednoho z dvojice Zenit Čáslav – Marila Příbram.

 
Středa 11.7. – přátelské utkání (pravděpodobně v Jihlavě) – soupeřem bude Čáslav nebo Bystrc dle programu FC Vysočina na turnaji v Žirovnici.

Sobota 14.7. – Letní turnaj v Tisu – zúčastní se třetiligové celky Vlašimi a Mutěnic a dále druholigový nováček Bohemians Praha

Od pondělí 16.7. do soboty 21.7. - soustředění v rakouském Hornu, kde sehrají 2 přípravné duely:

- středa 18.7. – Austria Vídeň junioři (II. liga)

- sobota 21.7. – SV Horn (III. liga)

V termínu 25. července se původně plánovaný zápas proti Hradci Králové vzhledem k losu II. ligy neuskuteční. Trenér Zákostelský dal nakonec přednost volnu.

Tradiční generálkou na start II. ligy bude v neděli 29. července I. kolo Poháru ČMFS na půdě HFK Třebíč.

 
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu