05.04.2002, Redakce

Hráčské rošády v kádru FC Vysočina

S blížícím se koncem přestupních termínů došlo v kádru FC Vysočina k poměrně značným změnám. Do Českých Budějovic se na přání nového trenéra tohoto exligového celku Pavla Tobiáše z vrátil juniorský reprezentační útočník David Lafata. Lafatovo hostování v našem celku tak trvalo pouze 5 utkání, ve kterých zaznamenal jeden gól. Stejně dlouho bohužel trvalo i hostování urostlého stopera Blšan Ivo Zbožínka, který sice ještě nastoupil v Ratíškovicích, hned po utkání však zamířil na přání svého mateřského klubu na hostování do Prostějova. Jako náhrada za něj do Jihlavy na hostování do konce sezóny přichází zkušený obránce Blšan Jindřich Jirásek (9.9.1973, na snímku). Tento Budějovický odchovanec dříve působil ve Slavii a v Neratovicích, v Blšanech je od roku 2000. Na svém kontě má 35 prvoligových zápasů, z toho sedm duelů odehrál v letošní sezóně. Jeho předností je poziční hra, důslednost a bojovnost. Poslední a tentokráte již přestupovou změnou je příchod záložníka či útočníka Pavla Bartoše (16.10.1978). Bartoš přestoupil z Chmelu Blšany, v jejichž dresu letos nastoupil ve dvou ligových utkáních, v minulosti hrával ve Vítkovicích a Poštorné.

 
 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Prostějov! Brzkým nákupem ušetříte!

Doma je potřeba vyhrávat! A fotbalisté FC Vysočina to moc dobře vědí! Přijďte jim v jejich touze po třech bodech pomoci! Tento pátek od 18 hodin hostíme Prostějov! Dokažme, že společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu