03.08.2007, Miroslav Fuks

Předprodej od úterý, na HFK s rodinným sektorem a zdarma v dresu

Předprodej od úterý, na HFK s rodinným sektorem a zdarma v dresuPředprodej vstupenek na atraktivní druholigový start FC Vysočina proti 1.HFK Olomouc byl zahájen v úterý 31. července. Tento v mnohém důležitý zápas má výkop v pátek 3. srpna od 19:00 hodin. Prodej lístků probíhá na tradičních místech v Trafice v kině Sokol a Tipsportbaru v Mrštíkově ulici. Využijte předprodeje a zajistěte si v předstihu ta nejlepší místa na tribunách!

 
Ligový start však pro vás může být zcela zdarma, pokud na utkání dorazíte v replice dresu FC Vysočina! Ti, kteří dres hodlají zakoupit až pro toto utkání, budou mít šanci před hlavní bránou stadiónu, kde bude možné repliku dresu koupit a zároveň tak okamžitě mít bezplatný vstup na HFK Olomouc! Poté bude zbývat vybrat si v pokladně lístek do vámi preferovaného sektoru.

Zájemci o koupi suvenýrů nebudou muset zůstat pouze u dresů, neboť již pro páteční utkání bude k dispozici klubová šála, minidres do auta, baseballová čepice či replika dresu v dětských velikostech 110, 128 a 146.

Absolutní novinku této sezóny představuje rodinný sektor B5 na nové tribuně. Ten bude zcela vyhrazen pro děti a jejich rodiče či příbuzné. Zatímco pro všechny sektory stadiónu bude platit jednotné vstupné 50,- Kč a děti do 10ti let budou mít tradičně vstup zdarma bez nároku na místo k sezení, tak do vymezené části B5 všichni bez rozdílu zaplatí pouze 30,- Kč. Podmínkou však bude přítomnost minimálně jednoho dospělého a jednoho dítěte do 10ti let, které takto obdrží svůj lístek a sedadlo na tribuně. Pro větší rodiny přinese dětský sektor finanční úsporu a navíc pro diváky v B5 chystáme další výhody.

V neposlední řadě připomínáme majitelům permanentních vstupenek dvě nové výhody platné pro celý ligový ročník. Za prvé budou jejich místa zařazena do slosování o zajímavé ceny. Pravidlem bude, že žádná permanentka nebude během sezóny vylosována více než jednou. A za druhé si budou moci po předložení permice zakoupit občerstvení „Vysočina menu“ se slevou!

 
Související
Aktuálně

Vysočinu čeká tečka za podzimem – v neděli v exilu Viktorie Žižkov

Fotbalisté FC Vysočina se s pořádně protaženým fotbalovým podzimem rozloučí na půdě Viktorie Žižkov. Jihlavští mladíci proti jednomu z favoritů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí v nedělí 6. prosince od 13:30 hodin v jeho dočasném exilu - na stadionu SK Prosek, neboť žižkovský stadión prochází rekonstrukcí. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu