20.04.2022, Redakce

AKTUALIZACE: Vysočina mění systém na koupi vstupenek

AKTUALIZACE: Vysočina mění systém na koupi vstupenekVstupné darem, to je nový systém na koupi vstupenek na domácí fotbalové zápasy FC Vysočina.

 

AKTUALIZACE: Odkaz na nový klubový časopis najdete tady.

Ode dneška až do konce sezóny bude FC Vysočina prodávat vstupenky na domácí zápasy takzvaně darem. „Fanoušci sami určí, jakou částkou chtějí podpořit svůj klub. Chceme jim tak dát prostor, aby se sami zamysleli, jaká částka jim dává smysl," vyjádřila se Lucie Matulová z obchodně-marketingového oddělení FC Vysočina.

Odkaz pro koupi vstupenek najdete tady.

A jaká jsou pravidla? Příhozy na vstupné darem jsou po desetikoruně. Vstupné darem jde koupit online i na místě, a to jak na hlavní, tak i na vedlejší pokladně od školy Evžena Rošického. Každý podporovatel může klubu při online zakoupení sdělit něco do poznámky. Při zakoupení online stačí na pokladně ukázat potvrzovací email o platbě. „Moc se těšíme na zpětnou vazbu od fanoušků," uzavřela Lucie Matulová.

 
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu