17.01.2005, Redakce

Anketa byla ukončena, hracím dnem bude opět neděle

FC Vysočina se rozhodla ukončit anketu, v níž měli fanoušci klubu možnost hlasovat o nejvhodnějším termínu mistrovských utkání klubu ve II. lize. Důvody ukončení byly dva:

 
1.) anketa byla zneužita k nejrůznějším machinacím a její výsledek nebyl vypovídající

2.) na základě požadavku ČMFS bylo nutné do konce 2. lednového týdne nahlásit termíny mistrovských utkání

Vedení klubu intenzivně zvažovalo oba nejfrekventovanější termíny, tedy sobotu či neděli v úřední čas, a nakonec se rozhodlo zachovat původní nedělní termín. Svoji roli v tom sehrála mimo jiné skutečnost, že sobotní termín koliduje s televizními přenosy Gambrinus ligy na TV Nova.

Vhodným termínem domácích zápasů se FC Vysočina bude i nadále zabývat a hledat nejoptimálnější dny svých zápasů. Prostředkem k tomu by mohl být anketní lístek pro fanoušky přímo na prvním jarním utkání klubu. Bez umělého osvětlení se však vhodný termín podaří jen těžko najít...

 
Aktuálně

Improvizované "béčko" nestačilo na Velké Meziříčí

"Béčko" se na hřišti třetiligového Velkého Meziříčí představilo v extrémně kombinované sestavě. Nasadilo celkem 15 hráčů, z nichž 6 patří na soupisku dorostu U18 a 4 náleží do širšího kádru domácích. Mladý a nesehraný tým zkušenému soupeři podlehl 5:1 (3:0), když jedinou branku zaznamenal sedmnáctiletý Adam Savi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu