27.07.2012, Jiří Pech ml.

Beseda v Hattricku se opravdu vydařila

Beseda v Hattricku se opravdu vydařilaV pořadí již čtvrtá beseda fanoušků s představiteli FC Vysočina proběhla ve sportbaru Hattrick ve čtvrtek 26. července a dočkala se hojné účasti. Fanoušci si vyslechli úvodní slova ředitele klubu Zdeňka Tulise a trenéra Františka Komňackého. Ten popsal své pocity z dosavadního působení v Jihlavě a mimo jiné rozebral každou posilu, která tým v létě posílila. Ke slovu se dostal i navrátilec do obrany Ondřej Šourek a následovala řada zajímavých dotazů, na které všichni tři aktéři přímo a věcně odpovídali.

 

Na konci besedy byla předána sada jednadvaceti originálních dresů (v níž Vysočina vybojovala cennou výhru v Opavě) největším cestovatelům za týmem během loňské postupové sezóny. Dresy předával ředitel Tulis a vodítkem mu byla kilometrové banka, kterou Fanklub FC Vysočina vede již několik let.

Doplňme, že ve čtvrtek odpoledne proběhla brigáda dvanácti fanoušků, kteří logy Kraje Vysočina polepovali nové sedačky na stadionu. Navíc v minulém týdnu někteří fanoušci pomáhali klubu při práci na sektoru domácích.

  • fotografie z besedy najdete ZDE

 
Aktuálně

Jihlava postupuje do dalšího kola MOL Cupu

Utkání třetího kola MOL Cupu mezi Jihlavou a Pardubicemi skončilo vítězstvím domácích 2:0. Své vedení z první půle dokázali jihlavští fotbalisté po poločase ještě navýšit a zásluhou výborného výkonu gólmana Adama Jágrika odešli z utkání bez obdržené branky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu