30.05.2006, Redakce

Ceny vstupenek a permanentek pro sezónu 2006/07

Vedení klubu dnes stanovilo ceny vstupenek a permanentních vstupenek na příští sezónu 2006/07. Vstupenky budou mít jednotnou cenu 40,- Kč, přičemž nadále k nim bezplatně bude klubový časopis a bude zachováno pravidlo, že dítě do 10ti let bude mít vstup zdarma. Vstupenky budou pro příští sezónu kvalitnější, celobarevné a především místenkové. Do doby, než bude postavena nová tribuna B, budou v prodeji i vstupenky k stání ve shodné ceně. Permanentní vstupenky, které se budou tisknout v jihlavské tiskárně JIPRINT, se začnou prodávat již koncem června a to za zvýhodněnou cenu 500,- Kč. V ceně bude zahrnut vstup na utkání Poháru ČMFS a zápasů "B" týmu v MSFL. Ještě výhodnější bude speciální "permice" výhradně do kotle fanoušků FC Vysočina v sektoru A4 (dříve D). Ta bude činit pouhých 400,- Kč a zároveň bude znamenat členství ve Fan clubu FC Vysočina, které sebou ponese řadu dalších výhod.

 
 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu