06.06.2019, Miroslav Fuks

Devátý FCV Cup do rukou ZŠ Evžena Rošického

Devátý FCV Cup do rukou ZŠ Evžena RošickéhoNa umělé trávě v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se již po deváté v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Do turnaje se celkem zapojilo 12 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách, které byly odehrány v minulém týdnu, dnes přišlo na řadu finálové klání, v němž roli favorita naplnili fotbalisté ze ZŠ Evžena Rošického. Druhé místo brali žáci ZŠ Seifertova a třetí skončili loňští vítězové – ZŠ Polná.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Lukáš Dejmek ze ZŠ Otokara Březiny, titul nejlepšího brankáře si odnesl Lukáš Rychecký ze ZŠ Seifertova a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel polenský Štěpán Štohanzl. Vítěze dekoroval marketingový manažer klubu Miroslav Fuks společně s Daliborem Hruškou, předsedou Asociace školních sportovních klubů pro Jihlavsko.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílela společnost Lionsport, které velice děkujeme za podporu!

Celkové pořadí turnaje: 1. ZŠ Evžena Rošického, 2. ZŠ Seifertova, 3. ZŠ Polná, 4. ZŠ Nad Plovárnou, 5. ZŠ Otokara Březiny, 6. ZŠ Kamenice

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

U19 vítězně proti Zlínu

Starší dorost U19 vyšel z utkání s FC Fastav Zlín B vítězně poté, co předvedl dobrý výkon. V 31.minutě se prosadil Václav Havlín, následně ve 36. minutě Jan Růžička, ve 44. minutě přidal svou druhou branku v zápase Václav Havlín a zvýšil tak na 3:0. V 70. minutě snížil na 3:1 Knedla, v 76. minutě na tuto branku odpověděl svojí trefou Blokeš.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu