06.06.2019, Miroslav Fuks

Devátý FCV Cup do rukou ZŠ Evžena Rošického

Devátý FCV Cup do rukou ZŠ Evžena RošickéhoNa umělé trávě v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se již po deváté v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Do turnaje se celkem zapojilo 12 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách, které byly odehrány v minulém týdnu, dnes přišlo na řadu finálové klání, v němž roli favorita naplnili fotbalisté ze ZŠ Evžena Rošického. Druhé místo brali žáci ZŠ Seifertova a třetí skončili loňští vítězové – ZŠ Polná.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Lukáš Dejmek ze ZŠ Otokara Březiny, titul nejlepšího brankáře si odnesl Lukáš Rychecký ze ZŠ Seifertova a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel polenský Štěpán Štohanzl. Vítěze dekoroval marketingový manažer klubu Miroslav Fuks společně s Daliborem Hruškou, předsedou Asociace školních sportovních klubů pro Jihlavsko.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílela společnost Lionsport, které velice děkujeme za podporu!

Celkové pořadí turnaje: 1. ZŠ Evžena Rošického, 2. ZŠ Seifertova, 3. ZŠ Polná, 4. ZŠ Nad Plovárnou, 5. ZŠ Otokara Březiny, 6. ZŠ Kamenice

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu