07.11.2023, Miroslav Fuks

Dominik Farka a Matyáš Trešl v užších nominacích reprezentací

Dominik Farka a Matyáš Trešl v užších nominacích reprezentacíDnešní nominační dopoledne českých fotbalových reprezentací neopomnělo ani zástupce FC Vysočina. Dominik Farka se může těšit na další start za výběr U20 a Matyáš Trešl oblékne rukavice v národním týmu U18. Hned trojici jihlavských zástupců lze nalézt mezi náhradníky kádru reprezentace U21.

 

Na případnou dodatečnou pozvánku mezi „lvíčata“, před nimiž jsou klíčové duely kvalifikace o EURO, budou čekat gólman Ondřej Mastný, obránce Dominik Farka a středopolař Adam Pešek, který dosud reprezentační dres neoblékl.

Reprezentační „dvacítku“ čeká přípravný duel proti Polsku (17.11. v Pardubicích). Trenér Pavel Šustr, který se musí obejít bez zraněného Lukáše Fily, znovu ukázal na levého obránce FC Vysočina Dominika Farku a mezi náhradníky zařadil jihlavského beka Jana Chytrého.

Aleš Křeček, trenér reprezentace U18, vybral gólmana Matyáše Trešla pro turnaj ve španělském Pinataru. Čeští mladíci se zde postaví Německu a Portugalsku. Mezi náhradníky figuruje obránce našeho staršího dorostu David Matoušek.

Matyáš Trešl

 
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu