17.07.2007, Miroslav Fuks

Dorost byl úspěšný z padesáti procent

Široký kádr „áčka“ staršího dorostu dnes sehrál přípravný dvojzápas proti Českým Budějovicím. Zatímco Jihočeši své dorostence rozdělili dle výkonnosti do dvou odlišných sestav, trenér FC Vysočina opět namixoval dvě vyrovnané jedenáctky. Výsledkem byla jedna porážka a jedno vítězství.

 
SK Dynamo České Budějovice – FC Vysočina Jihlava 3:1 (1:0)

„Kvalitní zápas proti těžkému soupeři a navíc v obrovském vedru mi přinesl celou řadu poznatků. Především ukázal, kteří hráči by měli zůstat v kádru extraligového dorostu pro podzimní sezónu. Pro hráče to zároveň byla poslední možnost, jak na sebe upozornit a do kádru, který bude čítat 16 hráčů a 2 brankáře, proniknout. Někteří fotbalisté toho skutečně využili, jiní naopak neprokázali schopnost v nejvyšší soutěži na podzim působit,“ uvedl trenér Krieg. „Ve vlastním zápase byly v plné síle hrající Budějovice lepším týmem a zaslouženě zvítězily, když dokázaly trestat naše chyby. My jsme některé velké šance proměnit nedokázali, ovšem Dynamo nezužitkovalo ještě větší množství příležitostí.“

Gól Vysočiny: Dobrovolný
Sestava: Eliáš – Kubeš, Filip, Ptáček, V.Černý – Demeter, Pražák, Dobrovolný, L.Procházka – Kratochvíl, Tecl.

SK Dynamo České Budějovice B – FC Vysočina Jihlava 2:5 (0:4)

Budějovické „béčko“ prohrálo zaslouženě. Vítězství Vysočiny mohlo být ještě výraznější. Doplňme, že trenér Krieg v zápasech postrádal zraněné Pohanku a Hirsche.

Góly Vysočiny: Friedl 2, Dobrovolný, Demeter, Raška
Sestava: Hlavoněk – Bambula, Raška, Urbánek, Štancl – Demeter, Kučera, Friedl, Žilka - Pikl, Dobrovolný.

 
Aktuálně

Vysočina se ve středu představí v Benešově

Čtvrtý zimní přípravný zápas Vysočinu ve středu 29. ledna zavane do 100 kilometrů vzdáleného Benešova. Duel s třináctým celkem ČFL (skupina A) nahradil původně avizovaný tým FK Pohronie, když slovenský prvoligista utkání odvolal. Zápas na umělé trávě v Benešově vypukne v 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu