17.07.2010, Miroslav Fuks

Dorostu se na Krejča cupu nedařilo

Dorostu se na Krejča cupu nedařiloNově tvořený starší dorost FC Vysočina obsadil až poslední 8. místo na tradičním kvalitně připraveném a silně obsazeném dvoudenním turnaji Krejča cup. Ten se hrál na hřištích v Českém Dubu a Liberci a jeho vítězem se stali mladí fotbalisté Jablonce. Právě s ním jihlavští hráči sehráli nejlepší partii, když prohráli 1:2. I další jejich výsledky byly velice těšné - 0:1 s Hradcem Králové, 1:1 s Pardubicemi a 0:1 s Příbramí.

 

„Na turnaji se nám nedařilo zejména ve finální fázi. Naše koncovka byla tristní. Na turnaji jsme, stejně jako další celky, zkoušeli jednotlivé hráče a různých postech. Naše hra však rozhodně nebyla špatná. Soupeři byli prostě efektivnější,“ řekl k turnaji trenér Pavel Procházka.

Výsledky ve skupině:
- FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
- Fotbal Pardubice  1:1 (1:1) – Kliment
- FK Jablonec  1:2 (1:1) – Kliment
o 7. místo: - 1.FK Příbram  0:1 (0:1)

Kádr na turnaji: Kotnour, Kopeček – Göth, Kryštůfek, Turek, Fadrný, D.Procházka, Cipruš, Vodáček, Štancl, Beránek, Vokoun, Přibyl, Šuta, Kulík, Kliment, Zeman, Císař

 
Aktuálně

Juniorka Břeclav rozstřílela ve druhé půli

Juniorský tým neztratil divizní bod ani ve 3. kole. Na domácí půdě nedal šanci Břeclavi, přičemž na úvodní branku Vojtěcha Křišťála ze závěru první půle navázali ve druhém dějství gólově úspěšní David Šteffl, Ladislav Kolčava, Matěj Koubek a Filip Vedral - 5:0 (1:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu