17.07.2010, Miroslav Fuks

Dorostu se na Krejča cupu nedařilo

Dorostu se na Krejča cupu nedařiloNově tvořený starší dorost FC Vysočina obsadil až poslední 8. místo na tradičním kvalitně připraveném a silně obsazeném dvoudenním turnaji Krejča cup. Ten se hrál na hřištích v Českém Dubu a Liberci a jeho vítězem se stali mladí fotbalisté Jablonce. Právě s ním jihlavští hráči sehráli nejlepší partii, když prohráli 1:2. I další jejich výsledky byly velice těšné - 0:1 s Hradcem Králové, 1:1 s Pardubicemi a 0:1 s Příbramí.

 

„Na turnaji se nám nedařilo zejména ve finální fázi. Naše koncovka byla tristní. Na turnaji jsme, stejně jako další celky, zkoušeli jednotlivé hráče a různých postech. Naše hra však rozhodně nebyla špatná. Soupeři byli prostě efektivnější,“ řekl k turnaji trenér Pavel Procházka.

Výsledky ve skupině:
- FC Hradec Králové  0:1 (0:1)
- Fotbal Pardubice  1:1 (1:1) – Kliment
- FK Jablonec  1:2 (1:1) – Kliment
o 7. místo: - 1.FK Příbram  0:1 (0:1)

Kádr na turnaji: Kotnour, Kopeček – Göth, Kryštůfek, Turek, Fadrný, D.Procházka, Cipruš, Vodáček, Štancl, Beránek, Vokoun, Přibyl, Šuta, Kulík, Kliment, Zeman, Císař

 
Aktuálně

Vysočina se ve středu představí v Benešově

Čtvrtý zimní přípravný zápas Vysočinu ve středu 29. ledna zavane do 100 kilometrů vzdáleného Benešova. Duel s třináctým celkem ČFL (skupina A) nahradil původně avizovaný tým FK Pohronie, když slovenský prvoligista utkání odvolal. Zápas na umělé trávě v Benešově vypukne v 18:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu