30.05.2013, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup obhájila ZŠ E.Rošického

FC Vysočina Cup obhájila ZŠ E.RošickéhoNa umělé trávě v Jiráskově ulici dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se potřetí v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Do turnaje se celkem zapojilo 13 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách přišlo na řadu finálové klání, kde přesvědčivým vítězem i letos stali žáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Další pořadí: 2. ZŠ Havlíčkova, Jihlava, 3. ZŠ Velký Beranov, 4. ZŠ Batelov, 5. ZŠ Kollárova, Jihlava, 6. ZŠ Otokara Březiny, Jihlava.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Patrik Novotný ze ZŠ Velký Beranov, titul nejlepšího brankáře si odnesl Pavel Procházka ze ZŠ Otokara Březiny a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel Pavel Štěpánek, ze ZŠ E.Rošického.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu dary pro vítěze podílely firmy Benesport a Pohary.com.

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu