07.06.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup opět pro ZŠ E.Rošického

FC Vysočina Cup opět pro ZŠ E.RošickéhoNa umělé trávě v Jiráskově ulici dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se podruhé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Přesvědčivým vítězem klání se i letos stali žáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Ti ve finále porazili tým ZŠ Luka nad Jihlavou 7:1. Třetí příčku vybojovali žáci jihlavské ZŠ Kollárova před ZŠ Havlíčkova.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Patrik Zadražil ze ZŠ Kollárova, titul nejlepšího brankáře si odnesl Jiří Kanswohl z Luk nad Jihlavou a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel Dominik Pacek ze ZŠ Evžena Rošického.

Doplňme, že konání FC Vysočina Cupu sponzorsky podpořily firmy INA SPORT – HUMMELL a Sodo Duo z Nové Vsi u Chotěboře.

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu