08.06.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup potvrdil dominanci ZŠ Evžena Rošického

FC Vysočina Cup potvrdil dominanci ZŠ Evžena RošickéhoNa umělé trávě v Jiráskově ulici dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se pošesté v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Do turnaje se celkem zapojilo 12 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách přišlo na řadu finálové klání, kde se přesvědčivým vítězem i letos stali žáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě. Další pořadí: 2. ZŠ Seifertova, Jihlava, 3. ZŠ Kollárova, Jihlava, 4. ZŠ Polná, 5. ZŠ Nad Plovárnou, Jihlava, 6. ZŠ Dušejov.

Vyhlašovány byly z rukou sportovního manažera mládeže Josefa Morkuse též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Marek Šilhart ze ZŠ Kollárova, titul nejlepšího brankáře si odnesl Šimon Šejstal ze ZŠ Polná a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel Adam Ritter ze ZŠ Evžena Rošického, který nasázel 9 branek.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílely firmy Lionsport a Sportovní poháry&medaile – Dana Mutlová, kterým touto cestou děkujeme!

  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

 
Aktuálně

U17: Domácí prohra s vedoucím týmem soutěže

Jihlavský mladší dorost neuspěl na domácí půdě s pražskou Slavií po výsledku 0:5 (0:3) a stále tak čeká na první body do tabulky z domácího prostředí. Za domácí tým nastoupil teprve 14letý Tobiáš Ritter. Vysočina se tak nachází i po 9. kole na posledním místě tabulky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu