23.08.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup vyhrály holky DFC Rešice

FC Vysočina Cup vyhrály holky DFC RešiceSobotní odpoledne 21. srpna patřilo na stadiónu TJ Sokol Bedřichov nádhernému počasí, dívčímu fotbalu a premiérovému ročníku turnaje FC Vysočina Cup. Klání pěti celků v minifotbalu zahájila členka představenstva FC Vysočina Jarmila Vaculíková. Vítězem velice vyrovnaného turnaje se nakonec stal tým DFC Rešice. Velmi mladý jihlavský tým obsadil 2. pozici.

Turnaj byl výborně zorganizován a hrál se na dvou dobře připravených hřištích pro minifotbal. Celky nastupovaly v počtu 7 + 1 s hrací dobou 1 x 20 min. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a žádný tým soupeři nedaroval nic zadarmo. Na turnaji padlo pouze 5 branek, o které se postaralo hned 5 hráček. O nejlepší střelkyni turnaje tak musel rozhodnout rozstřel. V něm měla nejpevnější nervy hráčka z DFC Rešice - Šárka Nakoukalová.