23.08.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup vyhrály holky DFC Rešice

FC Vysočina Cup vyhrály holky DFC RešiceSobotní odpoledne 21. srpna patřilo na stadiónu TJ Sokol Bedřichov nádhernému počasí, dívčímu fotbalu a premiérovému ročníku turnaje FC Vysočina Cup. Klání pěti celků v minifotbalu zahájila členka představenstva FC Vysočina Jarmila Vaculíková. Vítězem velice vyrovnaného turnaje se nakonec stal tým DFC Rešice. Velmi mladý jihlavský tým obsadil 2. pozici.

 

Turnaj byl výborně zorganizován a hrál se na dvou dobře připravených hřištích pro minifotbal. Celky nastupovaly v počtu 7 + 1 s hrací dobou 1 x 20 min. Všechna utkání byla velmi vyrovnaná a žádný tým soupeři nedaroval nic zadarmo. Na turnaji padlo pouze 5 branek, o které se postaralo hned 5 hráček. O nejlepší střelkyni turnaje tak musel rozhodnout rozstřel. V něm měla nejpevnější nervy hráčka z DFC Rešice - Šárka Nakoukalová.

Výsledky turnaje:
FC Vysočina "B" - Okříšky  1:1 - Hindová N. - Valentová V.
Rešice - Kněžice  0:0
Okříšky - Rešice  0:0
Želetava - FC Vysočina "B"  0:1 - Krpálková Michaela
Rešice - Želetava  0:0
Kněžice - Okříšky  0:0
Želetava - Kněžice  1:0 - Pokorná M.
FC Vysočina "B" - Rešice  0:1 - Nakoukalová Š.
Kněžice - FC Vysočina "B"  0:0
Okříšky - Želetava  0:0

Konečné pořadí
1. DFC REŠICE - 6b
2. FC Vysočina "B" - 5b
3. Sokol Želetava - 5b
4. SK Huhtamaki Okříšky - 4b
5. Sokol Kněžice - 3b

 
Aktuálně

Vysočina Vlašim přestřílela i v závěru přípravy

Předposlední přípravný duel FC Vysočina v zimní přípravě byl sehrán na přírodním trávníku hlavního stadiónu. Domácí celek nastoupil proti druholigové Vlašimi, kterou porazil podobně výrazně, jako v závěru podzimní ligové části. Středočeši z Jihlavy nakonec odjeli s porážkou 5:1 (2:1), když se dvakrát trefil Luis Arroyo a po jedné brance přidali... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu