02.02.2010, Miroslav Fuks

FC Vysočina bojuje se sněhem

FC Vysočina bojuje se sněhemZáplavy sněhu se samozřejmě nevyhnuly ani sportovním areálům FC Vysočina. Připravit dvě umělé trávy pro tréninkový proces všech týmů a zároveň uklidit veškeré přístupové cesty a parkoviště by bylo nemožné bez kvalitní mechanizace a velkého úsilí pracovníků technického úseku. Velkou pomoc aktuálně představuje nakladač Manitou, který FC Vysočina na měsíc bezplatně zapůjčila společnost Moreau Agri Vysočina.

 

A sněhu bude třeba odklidit a vhodně umístit či odvézt ještě více, neboť již zítra zahájí technický úsek FC Vysočina odfrézování sněhu z travnaté plochy stadiónu v Jiráskově ulici. Fotbalové jaro se totiž intenzivně blíží – v pátek 5. března je na programu atraktivní jarní výkop v podobě domácího duelu s Tescomou Zlín. O týden dříve proběhne domácí generálka proti „béčku“ Slavie Praha, která by se měla uskutečnit na hlavní ploše stadiónu. Snad tomuto plánu bude přát i brzký příchod teplejšího počasí.

Na travnaté hrací ploše bude ve středu zahájeno odfrézování sněhu.

 
Aktuálně

V pátek přijede Sparta B - skončí jarní doba remízová?

Po jednom naskakují body do tabulky jen pozvolna. Své o tom vědí fotbalisté FC Vysočina, kteří ve třech dosavadních jarních duelech vždy pouze remizovali, čímž se v enormně vyrovnané tabulce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nepříjemně na pouhé tři body přiblížili sestupovým příčkám. Ona 15. pozice aktuálně náleží pátečnímu jihlavskému soupeři – juniorce... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu