17.12.2017, Miroslav Fuks

FC Vysočina byl v roce 2017 vidět nejen na fotbalových hřištích

FC Vysočina byl v roce 2017 vidět nejen na fotbalových hřištíchNejen fotbalem živ je člověk! Z pohledu FC Vysočina to platí bezezbytku, neboť jihlavský klub se dlouhodobě snaží vnímat dění kolem sebe, myslet na druhé a aktivně pomáhat tam, kde je to třeba a možnosti klubu či časová vytíženost hráčů to umožňuje. Fotbalisté navíc plní četné marketingové povinnosti. I končící rok 2017 byl v tomto ohledu nadmíru plodný. Ostatně, posuďte sami.

 

Kluby z Vysočiny fandí FC Vysočina! - dlouhodobý projekt, díky kterému mají prakticky při každém utkání členové regionálních fotbalových klubů jedinečnou možnost prohlédnout si zázemí jihlavského stadiónu a vstoupit před utkáním na prvoligový trávník.

Besedy s vedením – v roce 2017 se uskutečnily hned tři besedy fanoušků - s ředitelem klubu Janem Staňkem a trenéry Michalem Bílkem a Ivanem Kopeckým.

Patroni mládežnických týmů - dvojice hráčů prvního týmů se postupně ujali role patronů jednotlivých týmů žáků a přípravek FC Vysočina.

Turné FC Vysočina po školách – od září 2015 jsme navštívili už přes dvacet základních škol našeho regionu! V roce 2017 proběhlo sedm takových autogramiád.

Autogramiáda v City Parku - tradiční akce před startem jarní sezóny proběhla 21. února.

Cena Českého klubu fair play - stoper Antonín Rosa obdržel cenu Českého klubu fair play. Stalo se tak v rámci slavnostního vyhlášení a ocenění férových činů z oblasti sportu, které proběhlo 7. dubna v kongresovém centru České národní banky v Praze.

Sportovec Kraje Vysočina 2016 - 7. dubna byl Jan Hanuš vyhlášen Sportovcem Kraje Vysočina 2016 a ředitel klubu Zdeněk Tulis dostal prestižní cenu za přínos pro sport.

Jarní Víkend otců - uskutečnil se 29. dubna v rámci utkání proti Brnu a přes deštivé počasí se rozhodně povedl!

Sportovní den pro handicapované děti - už šestnáct let trvá spojení FC Vysočina se Základní školou speciální a Praktickou školou Jihlava. Jihlavský klub 23. května tradičně poskytl organizační a materiální záštitu pro sportovní den pro žáky této školy, které tentokrát doplnily děti ze ZŠ Kamenice a z jihlavské MŠ Březinova.

Nábor do přípravek - uskutečnil se za ideálního počasí se 25. května. Společně se svými rodiči, prarodiči či sourozenci na něj dorazilo více než třicet chlapců ročníku 2011 a 2012.

FC Vysočina Cup - turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava, jeho partnerem a spoluorganizátorem je FC Vysočina. Nadvláda ZŠ Evžena Rošického byla poprvé narušena, když zvítězili chlapci ZŠ Velký Beranov.

Musíme si pomáhat! - fotbalisté sloužili v supermarketech!Takový pohled se nabídl 2. srpna, kdy dvacet fotbalistů v dresech FC Vysočina obsadilo pět jihlavských supermarketů, aby za pokladnami pomohli nakupujícím!

Gambrinus Kopeme za fotbal – proti prvoligových jihlavským fotbalistům přijel k přátelskému a netradičnímu utkání celek z okresního přeboru - SK Olbramovice.

Přivítání ve školním roce - žáci a žákyně šesté, sedmé, osmé a deváté sportovně zaměřené třídy při ZŠ Evžena Rošického se druhý den školního roku dočkali příjemného překvapení.

Podzimní Víkend otců - FC Vysočina utkání proti Ostravě (25. září) věnoval všem tatínkům a jejich dětem.

Výstava Sascha Dreier: Hugo Meisl a „Papírák“ - FCV se stal partnerem netradiční výstavy v prostorách VŠPJ

Vysočina děkuje! - FC Vysočina 22. října poděkoval hasičům, policistům a záchranářům! Uvolnil jim uvolnil vstupenky na duel proti Bohemians v hodnotě takřka 100.000 korun. Výkopu utkání předcházelo důstojné vyslechnutí české státní hymny a též předání finančních darů dvěma nadacím souvisejících s činností IZS.

Den fanoušků FCV - stadión jej hostil netradičně v sobotu 21. října. Desítky příznivců si se svými ratolestmi zasportovaly na trávníku hlavního stadiónu ve společnosti Ježoura nebo si nenechaly si ujít neobvyklou autogramiádu v šatně fotbalistů.

Děti malovaly Ježoura – děti ze čtyř jihlavských mateřských škol znovu namalovaly krásné obrázky Ježoura a poté se dočkaly zasloužené odměny!

McHappy Day – charitativního projektu se tradičně zúčastňují fotbalisté FC Vysočina. Dne 28. listopadu jimi byli Marin Popović a David Štěpánek.

Daruj hračku - fotbalisté FCV 7. prosince v logistickém centru GLS pomohli s tříděním dárků do dětských domovů.

Společenský večer FC Vysočina Jihlava - prostory Hotelu Gustav Mahler ve středu 6. prosince hostily premiérový společenský večer FCV.

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu