30.05.2012, Redakce

FC Vysočina hledá tu pravou hymnu!

FC Vysočina hledá tu pravou hymnu!Ve stejném období jako Viktoria Plzeň se vedení jihlavského nováčka Gambrinus ligy rozhodlo vyzvat kapely a hudebníky s nabídkou vytvořit novou hymnu FC Vysočina. Muzikanti mohou svá dílka zasílat do pátku 13. července na e-mail: fuks@psj.cz. Poté hráči prvního týmu vyberou trojici finalistů, o kterých budou hlasovat samotní fanoušci. Ti si budou moci skladby poslechnout jak na klubovém webu, tak i na vlnách partnerského Hitrádia Vysočina.

 

„Vnímáme, že stávající letitá hymna FC Vysočina už naše fanoušky tolik neoslovuje a přestává plnit svoji roli burcovatele tribun, podkresu našich reklamních spotů a skladby pro společenské akce klubu. Rádi bychom proto do Gambrinus ligy vstoupili s novou výraznou melodií. Věříme, že naše výzva osloví talentované hudebníky či kapely nejen z našeho regionu a že mezi nimi nalezneme tu pravou hymnu pro potřeby našeho klubu. Doufáme, že přímé hlasování na internetu přispěje k tomu, aby se píseň co nejrychleji zalíbila co nejširšímu spektru našich příznivců. Teď zbývá jen maličkost - aby takovou skladbu někdo složil,“ s úsměvem uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks, který neskrývá aktuální inspiraci v obdobné výzvě plzeňské Viktorie.

Zároveň neopomněl zdůraznit ani motivaci pro soutěžící muzikanty: „Snad pro kapely bude největším lákadlem fakt, že se jejich dílko stane nedílnou a dlouhodobou součástí identity FC Vysočina. Navíc jim jejich hudební nadání může přinést zajímavou formu zviditelnění. A to jak prostřednictvím propagace celé akce v Hitrádiu Vysočina, tak i díky prezentaci na klubovém webu, Youtube kanálu Ježour TV a na Facebooku FC Vysočina. Vítězi hlasování fanoušků navíc nabízíme, že novou klubovou hymnu zahraje před zaplněnými tribunami stadiónu FC Vysočina při úvodním domácím duelu v novém ročníku Gambrinus ligy. A nezůstane jen u těchto benefitů. Autoři tří finálových skladeb se mohou těšit na celosezónní permanentku na domácí zápasy jihlavského celku. Vítěz tyto permanentky obdrží hned tři a to včetně jednorázového vstupu do VIP zázemí FC Vysočina pro vybrané prvoligové utkání.“

Před rokem na stadiónu hrála při finále Ondrášovka Cupu kapela Divokej Bill.

V minulosti pod tribunou vystoupila jihlavská skupina Jordan II. Třeba bude právě ona autorem nové klubové hymny!

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu