08.08.2005, Redakce

FC Vysočina informuje veřejnost před utkáním s Příbramí

Tuto neděli 14. srpna čeká celou Vysočinu historická sportovní událost. Poprvé v historii zde bude sehráno utkání nevyšší fotbalové soutěže, ve kterém FC Vysočina od 17:00 hodin změří síly s Marilou Příbram! S tímto atraktivním zápasem samozřejmě souvisí řada organizačních opatření a doporučení ze strany FC Vysočina.

 
Předprodej vstupenek? Bude probíhat v Tipsport baru v Mrštíkově ulici v pátek 12. srpna od 15:00 do 17:00 hodin. Každý příchozí bude v předprodeji moci zakoupit pouze 5 ks vstupenek!

Vstupenky? Pro Gambrinus ligu je výše vstupného stanovena na 60,- Kč, ke které každý divák zdarma obdrží program k utkání. Děti do 10ti let mají na stadión vstup zdarma. Vstupenky jsou v prodeji pouze k stání v počtu 3.000 ks, neboť na hlavní tribunu již zbývá pouze několik permanentních vstupenek.

Permanentní vstupenky? Zbývajících cca 50 ks permanentek na hlavní tribunu je možné zakoupit ještě v tomto týdnu v kanceláři na stadiónu klubu nebo během pátečního předprodeje vstupenek.

Vstupenky do „kotle“ domácích? Na hlavní krytou tribunu jsou v prodeji pouze vstupenky do „kotle“ domácích fanoušků v sektoru D. Tyto vstupenky v ceně 60,- Kč lze zakoupit pouze v předprodeji či v pokladně „u bazénu“.

Pokladny? Brány stadiónu a pokladny se otevřou v 15:00 hodin. Pro domácí příznivce budou k dispozici 3 pokladny. Hlavní pokladna ve směru z Jiráskovy ulice, pokladna „u bazénu“ a zcela nová pokladna, která vznikla za hlavní tribunou a diváci se k ní dostanou z ulice Evžena Rošického v prostoru mezi ZŠ a školní jídelnou. Žádáme diváky o příchod na stadion v dostatečném předstihu, aby se tak vyhnuly předzápasovým frontám a bez problémů stihli začátek utkání.

Bezpečnost? Na stadiónu budou platit přísná bezpečnostní opatření. Nebudou na něj vpuštěni podnapilé osoby a osoby přenášející pyrotechniku.

Občerstvení? Oproti druholigovým zápasům bude v areálu stadiónu výrazně navýšena nabídka občerstvení. Zhruba 10 stánků bude vedle tradiční nabídky obohaceno i o zajímavou nabídku teplých jídel.

Prodej suvenýrů? Během utkání bude zájemcům o prodej suvenýrů k dispozici tradiční stánek, ve kterém bude možné ve výrazně rozšířeném sortimentu zakoupit zbrusu nové suvenýry FC Vysočina.

Parkování? Během zápasu budou v okolí stadiónu platit přísná dopravní omezení a zcela zamezen bude vjezd na parkoviště u hlavní brány stadiónu. Prosíme fanoušky, aby k parkování využili vykládky Českých drah v prostoru za prodejnou Ferona v Jiráskově ulici. Nebo využili větších jihlavských parkovišť v širším okolí stadiónu a následně se ke stadiónu vypravili hromadnou dopravou či pešky.

 
Aktuálně

Vysočina chce v pátek proti Prostějovu potvrdit venkovní výhry

Na úvod se zrodila těsná porážka, ve druhém utkání remíza. Dočká se Vysočina tolik potřebné domácí výhry ve třetím duelu proti Prostějovu? Výchozí situace je pro to nadějná! Jihlavský tým je výrazně povzbuzen dvěma venkovními výhrami v řadě, nastřílel nejvíce branek ze všech týmů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a Hanáci na Vysočině ještě nikdy nezvítězili.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu