22.10.2008, Miroslav Fuks

FC Vysočina na Bohemians vypraví grátis 2 autobusy!

FC Vysočina na Bohemians vypraví grátis 2 autobusy!Pravděpodobně nejatraktivnější podzimní zápas FC Vysočina je za dveřmi. V neděli 26. října v 17:00 hodin nastoupí fotbalisté FC Vysočina v legendárním Ďolíčku proti exligovým Bohemians 1905. Duel dvou předních týmů II. ligy slibuje výborný fotbal ve skvělé kulise, která bude umocněna bohemáckou akcí „Cesta za titulem“ připomínající 25 let starý mistrovský titul klubu.

 
Atmosféru tohoto výjimečného utkání můžete naplno prožít i vy, neboť vedení FC Vysočina ve spolupráci s Autodopravou HUSTÁK vypraví pro své fanoušky 2 autobusy grátis. Stačí k tomu velmi málo – přihlásit se o místo v autobusu u marketingového manažera klubu Miroslava Fukse (e-mail: fuks@psj.cz nebo na tel. 567 550 223) a na místo odjezdu (parkoviště stadiónu v Jiráskově ulici ve 14:00 hodin) dorazit v klubovém dresu, tričku, čepici nebo s šálou! Zájemci bez klubového vybavení zaplatí za cestu 200,- Kč.
Hlásit se můžete nejpozději do čtvrtečního dopoledne. V případě převisu zájmu není vyloučeno, že klub vypraví i další autobus.
Upozorňujeme všechny účastníky zájezdu, že v autobusech bude přítomen doprovod ze strany klubového vedení a že přímo na stadión bude fanouškům cestujícím autobusy vypravenými FC Vysočina umožněn vstup výhradně do sektoru hostujících fanoušků.
 
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu