30.10.2019, Miroslav Fuks

FC Vysočina nabízí pronájem VIP zázemí na stadiónu

FC Vysočina nabízí pronájem VIP zázemí na stadiónuFC Vysočina přichází s nabídkou pro firmy i širokou veřejnost. Nabízí pronájem obou zázemí na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Prostory VIP Exclusive (v sídle klubu) a VIP Standard (v rohovém objektu blíže tribuny) jsou plně pokryté z hlediska gastro vybavení, vhodného nábytku, audiovizuální techniky či sociálního zázemí.

 

Oba VIP prostory disponují venkovní terasou. Mohou hostit narozeninovou oslavu, rodinné party, firemní večírek, výjezdní zasedání společnosti, menší konferenci apod. až do kapacity 100 osob. Marketingový úsek FC Vysočina v případě zájmu externě zajistí či zprostředkuje obsluhu, catering nebo i doprovodný program.

Ceny pronájmu VIP prostor by vždy byly stanoveny na základě individuální domluvy a v souladu se specifickými požadavky zájemce.

Kontaktní osoba: Miroslav Fuks - vedoucí marketingu - mobil: 607 628 868 - e-mail: fuks@fcvysocina.cz

 
Aktuálně

Vysočina se s Táborskem dočkala tolik potřebné domácí výhry

Vysočina se na poslední podzimní pokus až druhý prosincový den dočkala tolik potřebné první domácí výhry! Důležitý duel proti Táborsku otočily po hostující úvodní brance trefy Lukáše Červa a Farese Shudeiwy! Ve druhém dějství Jihlava skóre dokázala kontrolovat a tak se mladý celek mohl radovat z vítězství 2:1 (2:1)! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 13:30
FC Vysočina Jihlava
FC MAS Táborsko
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu