M-soft
 
25.05.2018, Miroslav Fuks

FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!

FC Vysočina uspořádal I. ročník FCV Cupu partnerských firem!FC Vysočina se v pátek 25. května postaral o netradiční tečku za fotbalovou sezónou, když pro týmy partnerů jihlavského klubu uspořádal velmi dobře zabezpečený a pohodový turnaj v malé kopané. Na perfektně připravené vedlejší travnaté ploše v areálu v Jiráskově ulici vznikla čtyři hřiště, na nichž zápolilo 10 týmů. Tím nejlepším se nakonec stal mančaft reprezentující DAFE-PLAST, který ve finále porazil tým Abus Gastro.

 

Mezi hráči nechyběla ani některá známá jména. Exligoví fotbalisté Tomáš Kaplan a Jindřich Kučera, dorostenecký trenér FC Vysočina Josef Matoušek nebo bývalý hráč FC PSJ a současný trenér mladšího dorostu Petr Kuchta.

Ceny do turnaje poskytly společnosti Pohary.com a Lion Sport. Tradičně skvělý gastronomický servis poskytla jihlavská firma Veřejné stravování Zdeněk Pecha.

Výsledky FCV Cupu 2018:

Nejsympatičtější tým: PKV
Nejlepší brankář: Jan Růžička (Chládek a Tintěra)
Nejlepší střelci: 9 - Tomáš Kaplan (DAFE-PLAST), 8 – Richard Svoboda (Abus Gastro), 6 – Michal Mikšíček (DAFE-PLAST), Josef Eis (Chládek a Tintěra).

Pořadí turnaje:
1. DAFE-PLAST
2. Abus Gastro
3. SMJ,
4. Chládek a Tintěra
5. Moreau Agri
6. MOKOV
7. GPD
8. VHS Stavby
9. PKV
10. UDANAX

  • fotografie z turnaje ZDE
 
Aktuálně

Vydejte se s námi na cestu zpět mezi elitu! Pořiďte si permanentku!

FC Vysočina po šesti letech opustil českou elitní fotbalovou společnost. Zároveň však odstartoval roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu