16.07.2012, Miroslav Fuks

FC Vysočina: zatím prodáno přes 600 permanentek

FC Vysočina: zatím prodáno přes 600 permanentekStav předsezónního prodeje permanentek láme z pohledu FC Vysočina rekordy. V současné chvíli už je prodáno přes 600 kusů permanentek! Zároveň dnes skončila blokace permanentek z uplynulého ročníku. Tři týdny před prvním domácím zápasem FC Vysočina v Gambrinus lize je tak zhruba třicet zajímavých míst k dispozici novým případným majitelům.

 

„Proud zájemců o permanentky zatím k naší radosti neubývá a vše nasvědčuje tomu, že bychom se mohli přiblížit tisícovce prodaných permanentek. K tomu předpokladu nás opravňuje množství zamluvených míst a poptávka ze strany firem z našeho regionu, které permanentky kupují pro své zaměstnance. Zájem by mohla podpořit i dnes startující mediální kampaň, která potrvá týden na vlnách Hitrádia Vysočina, Rádia Jihlava, Rádia Impuls a též na stránkách Jihlavských listů a DENÍKU,“ uvedl marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

Prodej permanentek probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu vždy v pondělí a ve středu od 10:00 do 17:00 hodin. Vstupenky na domácí premiéru proti Plzni bude možné v předprodeji zakoupit tamtéž a to pouze ve čtvrtek 2. srpna.

 
Aktuálně

Ohlasy po utkání se Zbrojovkou Brno

Nabízíme ohlasy po skončení sobotního přípravného duelu proti Zbrojovce Brno. Krom pozápasového komentáře trenéra Aleše Křečka přinášíme slova nového středního záložníka Miroslava Turečka. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu