30.05.2003, Redakce

FC Vysočina zveřejnila jména trenérů pro sezónu 2003/04

Poměrně významných změn dozná složení jednotlivých trenérských pozici v dospělých, dorosteneckých i žákovských týmech FC Vysočina. Jejich nosným prvkem je snaha vedení FC Vysočina dát maximální prostor trenérům z Kraje Vysočina.

 
Nejvíce sledovaný celek - druholigový tým mužů - povede i příští sezóně Roman Pivarník, který v klubu o rok prodloužil smlouvu. Po jeho boku však již nebude stát pan Josef Kolečko, kterému po třech úspěšných letech nebyla prodloužena smlouva, a na jeho místo byl jmenován trenér úspěšného staršího dorostu s nejvyšší UEFA Profi licencí Josef Vrzáček. Juniorku dospělých po roce jako hlavní trenér opět povede zkušený Jindřich Březina, jeho novým asistentem bude po dobu rekonvalescence opora "A" mužstva Lubomír Slavík.

Ke staršímu dorostu, který se po třech letech vrací do nejvyšší soutěže, z "B" mužstva dospělých přechází Tomáš Jansa, který je též držitelem nejvyšší trenérské licence. Ve stejné soutěži hrající mladší dorost povede Roman Kučera. Šéftrenérem SCM a zároveň manažerem všech mládežnických týmů byl jmenován Lumír Fikes.

Významnou posilu získalo vedení FC Vysočina pro své žákovské výběry. Na místo šéftrenéra sportovních tříd při ZŠ E. Rošického, učitele TV na téže škole a zároveň na post trenéra "A" mužstva žáků hrajícího nejvyšší soutěž přichází z Třebíče pan Aleš Křeček.

Úplný přehled trenérů FC Vysočina Jihlava pro sezónu 2003 / 2004:

muži A (II. liga) - Roman Pivarník, as. Josef Vrzáček

muži B (divize) - Jindřich Březina, as. Lubomír Slavík

dorost A (I. liga) - Tomáš Jansa, as. Lubomír Stockinger

dorost B - Miroslav Vítů

dorost C (I. liga) - Roman Kučera, as. pan Zacha

dorost D - Pavel Procházka

žáci A (I. liga) - Aleš Křeček

žáci B - Josef Morkus

žáci C (I. liga) - Karel Fencl

žáci D - Petr Kuchta

 
Aktuálně

Vojtěch Lampíř: Proti Chrudimi nasadíme dvě odlišné jedenáctky

Po úvodním letním tréninku a rozlosování nového ročníku je před námi další neklamný signál, že se ligový start neúprosně blíží – první letní přípravný duel. Fotbalisté FC Vysočina v něm na domácí půdě nastoupí proti druholigovému sokovi – MFK Chrudim. Duel proběhne na stadiónu v Jiráskově ulici v sobotu 22. června od 11:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu