17.05.2019, Miroslav Fuks

FCV Cup - II. ročník: vítězství pro Služby města Jihlavy

FCV Cup - II. ročník: vítězství pro Služby města JihlavyFC Vysočina v pátek 17. května uspořádal II. ročník turnaje v malé kopané partnerů klubu. Počasí konečně přálo, vše organizačně klapalo, nikdo se nezranil, gastronomický servis firmy Veřejné stravování Zdeněk Pecha byl tradičně skvělý a vlastní turnaj byl, až na některé vyhecované momenty, opravdu pohodový.

 

Na perfektně připravené vedlejší travnaté ploše v areálu v Jiráskově ulici vznikla čtyři hřiště, na nichž zápolilo o dva týmy více, než před rokem - 12. Tím nejlepším se nakonec stal mančaft reprezentující Služby města Jihlavy, který ve finále porazil tým firmy SEPOS. Pomyslný bronz bral Stormware a se čtvrtou příčkou se musel spokojit výběr PKS Okna.

Mezi hráči nechyběla ani některá známá jména. Exligoví fotbalisté Tomáš Kaplan, Petr Heide, Martin Živný a Jindřich Kučera nebo bývalí hráči jihlavského "áčka" Petr Kuchta a Richard Chylík

Ceny do turnaje poskytla společnost Lion Sport a při jejich předání spolupracoval ředitel klubu Jan Staněk a trenérským triumvirátem "áčka" - Radimem Kučerou, Josefem Muchou a Josefem Hanzálkem.

Výsledky FCV Cupu 2019:

Nejlepší hráč: Jindřich Kučera (SMJ)
Nejlepší brankář: Lukáš Kučírek (SMJ)
Nejlepší střelci: 18 – Jakub Göth (SEPOS), 13 - Jindřich Kučera (SMJ), 12 - David Kavka (Stormware), 11 – Marek Stockinger (MOKOV).
Nejsympatičtější tým: Nemocnice Jihlava

Pořadí turnaje:
1. SMJ
2. SEPOS
3. Stormware
4. PKS Okna
5. Moreau Agri
6. Fränkische
7. MOKOV
8. VHS Stavby
9. DAFE-PLAST
10. Moravská plynárenská
11. Abus Gastro
12. Nemocnice Jihlava

  • fotografie z turnaje ZDE

 
Aktuálně

Posilou Rajmund Mikuš, Jiří Klíma do Mladé Boleslavi

Letní kádr FC Vysočina hlásí další zajímavou posilu. Po Matúši Lackovi tým posílí slovenský ofenzivní záložník Rajmund Mikuš, který se může pochlubit velmi zajímavou produktivitou. Jihlavu naopak opouští odchovanec Jiří Klíma, jenž míří za ambicemi a rozvojem svého potenciálu do prvoligové Mladé Boleslavi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu