28.01.2019, Redakce

FCV: Společně plníme přání!

FCV: Společně plníme přání!FC Vysočina startuje nový charitativní projekt, jenž našel inspiraci v Teplicích. V souladu s tradičním klubovým mottem „Společně jsme silnější“ si klade za cíl udělat radost těm, kteří se potýkají s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, zdravotní handicap či nedostatečné rodinné zázemí.

 

„Ve spolupráci s reklamními partnery, zaměstnanci klubu a hráči prvního týmu jsme připraveni poskytnout finanční i materiální pomoc těm obyvatelům, organizacím či kolektivům z Kraje Vysočina, které nás osloví. Jsme samozřejmě ochotní plnit i přání, která se týkají fotbalu, FC Vysočina, zázemí našeho stadiónu nebo fotbalistů „áčka“. Pozornost přitom hodláme soustředit nejen těm, kteří náleží mezi fanoušky FCV. Zájemci o zapojení do našeho projektu, nechť nás se svojí prosbou seznámí prostřednictvím e-mailu, který zašlou na adresu sekretariat@fcvysocina.cz s uvedením předmětu zprávy „Společně plníme přání“. Žádostem, které budou splňovat kritéria našeho projektu a kterým bude v našich silách vyhovět, se budeme postupně věnovat. Také je chceme náležitě medializovat prostřednictvím komunikačních kanálů a sociálních sítí FC Vysočina,“ řekl k novému projektu ředitel klubu Jan Staněk.

Přehled charitativních a nefotbalových aktivit FC Vysočina najdete na speciální stránce klubového webu "FCV POMÁHÁ".

 
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu