28.01.2019, Redakce

FCV: Společně plníme přání!

FCV: Společně plníme přání!FC Vysočina startuje nový charitativní projekt, jenž našel inspiraci v Teplicích. V souladu s tradičním klubovým mottem „Společně jsme silnější“ si klade za cíl udělat radost těm, kteří se potýkají s nástrahami osudu, ať již se jedná o vážnou nemoc, zdravotní handicap či nedostatečné rodinné zázemí.

 

„Ve spolupráci s reklamními partnery, zaměstnanci klubu a hráči prvního týmu jsme připraveni poskytnout finanční i materiální pomoc těm obyvatelům, organizacím či kolektivům z Kraje Vysočina, které nás osloví. Jsme samozřejmě ochotní plnit i přání, která se týkají fotbalu, FC Vysočina, zázemí našeho stadiónu nebo fotbalistů „áčka“. Pozornost přitom hodláme soustředit nejen těm, kteří náleží mezi fanoušky FCV. Zájemci o zapojení do našeho projektu, nechť nás se svojí prosbou seznámí prostřednictvím e-mailu, který zašlou na adresu sekretariat@fcvysocina.cz s uvedením předmětu zprávy „Společně plníme přání“. Žádostem, které budou splňovat kritéria našeho projektu a kterým bude v našich silách vyhovět, se budeme postupně věnovat. Také je chceme náležitě medializovat prostřednictvím komunikačních kanálů a sociálních sítí FC Vysočina,“ řekl k novému projektu ředitel klubu Jan Staněk.

Přehled charitativních a nefotbalových aktivit FC Vysočina najdete na speciální stránce klubového webu "FCV POMÁHÁ".

 
Aktuálně

Generálka nabídla málo vídanou přestřelku

Nebyla to generálka, která by potěšila trenéry či členy fanklubu defenzivního fotbalu. Duel FCV proti Ústí nad Labem totiž na umělé trávě nabídl málo vídaných devět branek. Vysočina po celé utkání vedla, což jí nakonec vydrželo i do poslední minuty - 5:4 (2:0). Dvakrát se za domácí trefil Jakub Rezek a po jedné brance přidali Lukáš Vaculík, Matěj... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu