13.06.2014, Miroslav Fuks

Fanděte permanentně! Permice se ještě více vyplatí!

Fanděte permanentně! Permice se ještě více vyplatí!FC Vysočina má za sebou úspěšnou sezónu v Gambrinus lize a už zbrojí na nový soutěžní ročník – SYNOT ligy. Připravit by se měli i fanoušci, tudíž vám přinášíme informace o cenách vstupenek a permanentek pro domácí duely jihlavského klubu v příští sezóně. Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě, probíhá v klubovém Fanshopu a on-line prodej na webu Ticketportal. Cena permanentky v průběhu sezóny klesá - od 22.9.2014 činí 1.000 Kč.

 

Ceny vstupenek a permanentek

Základní vstupné na prvoligový fotbal se v příštím ročníku nezmění a bude činit 120 Kč. Ceník však napevno zahrnuje zvýšené vstupné pro duely s větší organizační náročností. „Předpokládáme, že minimálně pro domácí zápasy proti Spartě, Slavii, Plzni a Baníku Ostrava bude vstupné činit 150 Kč a dotkne se i ceny rodinného či zlevněného vstupného.  Majitelé permanentních vstupenek jistě potěší, že jich se toto opatření a zvýšení ceny vstupného pro vybraná utkání nijak nedotkne. Navíc držíme slovo a připravili jsme slevu z ceny permanentky pro majitele těchto celosezónních vstupenek ze sektoru A2,“ upozornil ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Cena nové permanentní vstupenky pro ročník 2014/15 činí 1.300 Kč, přičemž ti, kteří si permanentku obnovují, zaplatí stejně jako vloni - 1.200 Kč. Při počtu 15 domácích zápasů Gambrinus ligy a předpokládaných cenách vstupenek to znamená výraznou úsporu ve výši 720 Kč! Navíc se každá permanentka vztahuje na veškeré případné domácí duely Poháru České pošty a nabízí i jiné níže popsané výhody.

Dalších 50 korun může ušetřit 192 majitelů permanentních vstupenek ze sektoru A2, kteří si v návaznosti na nepohodlí, které jim bylo způsobeno fanoušky Slavie během podzimního duelu, mohou permici obnovit za pouhých 1.150 Kč! „Fanoušci se snad již přesvědčili o mnohých výhodách svého jistého místa na tribunách našeho stadiónu. Věříme, že letní prodej permanentek poprvé překoná tisícovku zakoupených permanentek,“ uvedl ředitel Tulis.

Doplňme, že nadále bude platit, že děti do 130 cm budou mít vstup na utkání zdarma. Zachován bude i bezplatný odběr klubového zápasového časopisu, jenž je v ostatních klubech Gambrinus ligy zpoplatněn.

Členové Fanklubu za své místo zaplatí jenom 1.100 Kč, ovšem navíc musí uhradit 200 Kč za členství ve Fanklubu, které je opravňuje ke slevám při nákupu suvenýrů a výjezdech na venkovní zápasy. Členský příspěvek bude opět v plné výši věnován na činnost Fanklubu FC Vysočina, na výrobu choreografií a úhradu výjezdů.

FC Vysočina nadále nabízí možnost zakoupit si celosezónní vstupenku do klubového V.I.P. Standard zázemí, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže budovy bazénu. Možnost vychutnat si zápas ze svého místa a navíc mít při každém duelu možnost příjemného zázemí, rautového teplého občerstvení a konzumace nápojů vyjde na 7.000 Kč.

Zejména pro firmy je určena možnost hromadného nákupu permanentních vstupenek se zajímavými slevami.

Výhody zakoupení permanentky

Při omezené kapacitě stadiónu, která jen lehce přesahuje 4.000 míst k sezení, zajistí jistotu ideálního vlastního místa na tribunách jedině výhodná celosezónní permanentní vstupenka. Navíc investice do permanentky FC Vysočina by měla být ctí každého příznivce klubu. Její koupí fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. A dvojnásob to platí pro působení mezi českou fotbalovou elitou.

Souhrn výhod pro majitele permanentek

 • úspora minimálně 620 až 820 Kč oproti ceně běžných vstupenek
 • stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru
 • zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
 • přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
 • zařazení do slosování pro poločasové soutěže či tomboly během domácích ligových zápasů
 • konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky
 • bezplatný vstup na domácí zápasy Poháru České pošty

Informace o prodeji

 • permanentky budou v prodeji od úterý 24. června 2014
 • permanentky lze zakoupit on-line na webu Ticketportal
 • předplatitelům z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do úterý 10. července 2014
 • prodej probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu
 • prodejní dny před startem ligy: vždy v úterý a ve čtvrtek v časech od 10:00 do 13:00 hodin a poté odpoledne od 14:00 do 17:00 hodin.
 • prodejní dny během ligové soutěže: vždy ve čtvrtek od 13:00 do 17:00 hodin
 • možnost objednání či zamluvení permanentky po domluvě se sl. Rambouskovou na e-mailu vstupenky@fcvysocina.cz, popř. prostřednictvím mobilu 773 055 805

Souhrn informací o vstupenkách a kompletní ceník

 
Aktuálně

Nákup permanentek KROK ZA KROKEM

O půlnoci z 12. na 13. července odstartuje na portálu https://www.upfan.io/ prodej permanentek na nový soutěžní ročník. Protože se jedná o zbrusu novou spolupráci, nabízíme vám návod, jak krok za krokem pořídit permanentní vstupenku. A to v několika variantách. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu