03.06.2015, Miroslav Fuks

Fanděte permanentně a výhodně!

Fanděte permanentně a výhodně!FC Vysočina má skoro za sebou další úspěšnou sezónu v SYNOT lize a už zbrojí na nový soutěžní ročník! Připravit by se měli i fanoušci, tudíž vám přinášíme informace o cenách vstupenek a permanentek pro domácí duely jihlavského klubu v příští sezóně. Prodej permanentních vstupenek, díky kterým si zajistíte své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě, bude probíhat již od středy 17. června v klubovém Fanshopu a on-line na webu Ticketportal.

 

Ceny vstupenek a permanentek

Základní vstupné na prvoligový fotbal se v příštím ročníku nezmění a bude činit 120 Kč. Ceník opět počítá se zvýšením vstupného pro duely s větší organizační náročností. „Předpokládáme, že minimálně pro domácí zápasy proti Spartě, Slavii, Plzni a Baníku Ostrava bude vstupné činit 150 Kč a dotkne se i ceny rodinného či zlevněného vstupného. Majitele permanentních vstupenek jistě potěší, že jich se toto opatření a zvýšení ceny vstupného pro vybraná utkání nijak nedotkne,“ upozornil ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Cena nové permanentní vstupenky pro ročník 2015/16 činí 1.300 Kč, přičemž ti, kteří při jejím nákupu předloží vstupenku z utkání proti Liberci, získají slevu 100 Kč! Zaplatí tedy stejnou částku jako ti, kteří si permanentku obnovují - 1.200 Kč. Při počtu 15 domácích zápasů SYNOT ligy a předpokládaných cenách vstupenek to znamená výraznou úsporu ve výši 720 Kč! Nabídku FC Vysočina pro soutěžní ročník 2015/16 rozšíří rodinné permanentky (1 dospělí + 2 osoby do 18 let za 1.800 Kč, 2 dospělí + 2 osoby do 18 let za 2.800 Kč) a zlevněná permanentka do sektoru B5 pro seniory nad 65 let a studenty za pouhých 900 Kč.

Každá permanentka se vztahuje na veškeré případné domácí duely Poháru FAČR a nabízí i jiné výhody. "Pro držitele permanentek jsme připravili několik novinek. Nejenže si samozřejmě zajistí své stálé místo na celý fotbalový ročník, ale i my jejich "vlastnictví" a důležitou podporu klubu v případě jejich zájmu stvrdíme samolepkou s jejich jménem, která jimi vybrané sedadlo označí. Dále jsme se rozhodli, že slevu na nákup zboží v klubovém fanshopu nově poskytneme všem držitelům permanentek. Slevovou kartu na zboží adidas poskytne společnost Lionsport. Nadále platí, že před každým duelem budeme z majitelů permanentek losovat účastníky poločasové soutěže a navíc z nich nově vybereme šťastného držitele 2 vstupenek VIP Standard pro konkrétní domácí utkání. Fanoušci se snad již přesvědčili o mnohých výhodách svého jistého místa na tribunách našeho stadiónu. Věříme, že letní prodej permanentek znovu překoná tisícovku zakoupených permanentek,“ uvedl ředitel Tulis.

Doplňme, že nadále bude platit, že děti do 130 cm budou mít vstup na utkání zdarma. Zachován bude i bezplatný odběr klubového zápasového časopisu, jenž je v ostatních klubech SYNOT ligy zpoplatněn.

FC Vysočina nadále nabízí možnost zakoupit si celosezónní vstupenku do klubového V.I.P. Standard zázemí, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže budovy bazénu. Možnost vychutnat si zápas ze svého místa a navíc mít při každém duelu možnost příjemného zázemí, rautového teplého občerstvení a konzumace nápojů vyjde na 7.000 Kč.

Zejména pro firmy je určena možnost hromadného nákupu permanentních vstupenek se zajímavými slevami.

Výhody zakoupení permanentky

Při omezené kapacitě stadiónu, která jen lehce přesahuje 4.000 míst k sezení, zajistí jistotu ideálního vlastního místa na tribunách jedině výhodná celosezónní permanentní vstupenka. Navíc investice do permanentky FC Vysočina by měla být ctí každého příznivce klubu. Její koupí fanoušek malou, ale rozhodně důležitou měrou, přispívá na chod svého klubu. A dvojnásob to platí pro působení mezi českou fotbalovou elitou.

Souhrn výhod pro majitele permanentek

 • úspora minimálně 620 Kč oproti ceně běžných vstupenek
 • bezplatný vstup na domácí zápasy Poháru FAČR
 • NOVĚ: sleva na nákup suvenýrů ve Fanshopu!
 • NOVĚ: stálé místo na celý fotbalový ročník dle vašeho výběru - v případě zájmu označené SAMOLEPKOU SE JMÉNEM!
 • NOVĚ: zařazení do slosování o 2 vstupenky VIP Standard pro konkrétní domácí utkání (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • NOVĚ: poskytnutí slevové karty Lionsport na nákup zboží adidas (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zařazení do slosování pro poločasové soutěže během domácích ligových zápasů (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • pravidelné zasílání klubového newsletteru (podmínkou je poskytnutí kontaktního e-mailu)
 • zvýhodněná cena permanentky pro předplatné na další sezónu
 • přednostní nákup permanentky pro následující sezónu
 • konec sledování termínů předprodeje vstupenek, nutnosti přijít na stadión včas a stání fronty u pokladny na vstupenky

Informace o prodeji

 • permanentky budou v prodeji od středy 17. června 2015
 • permanentky lze zakoupit on-line na webu Ticketportal
 • předplatitelům z uplynulé sezóny budou jejich místa blokována do středy 8. července 2015
 • prodej probíhá ve Fanshopu FC Vysočina pod novou tribunou stadiónu
 • prodejní dny před startem ligy: vždy ve středu a ve čtvrtek v časech od 10:00 do 13:00 hodin a poté odpoledne od 14:00 do 17:00 hodin.
 • prodejní dny během ligové soutěže: vždy ve čtvrtek od 13:00 do 17:00 hodin
 • možnost objednání či zamluvení permanentky po domluvě na e-mailu sekretariat@fcvysocina.cz, popř. prostřednictvím telefonu 567 578 013.

Permanentky nelaminovat!

Dovolujeme si upozornit všechny držitele permanentních, volných či VIP vstupenek, že laminace těchto kartiček je nepřípustná! Všechny zalaminované kartičky budou u vstupu na stadión z laminace vyjmuty, neboť každou kartičku je nutné zkontrolovat z hlediska ochranných prvků. V případě, že při tom dojde k porušení permanentek, tak jsme připraveni permanentky vyměnit. Doporučujeme vložení permanentek do fóliových obalů. Děkujeme za pochopení.

Souhrn informací o vstupenkách a kompletní ceník


 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu