31.05.2017, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí v pondělí 19. června

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí v pondělí 19. červnaJen tři týdny stráví fotbalisté FC Vysočina na letní dovolené. Prvoligový tým se na stadiónu v Jiráskově ulici znovu sejde v pondělí 19. června. Nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze budou na programu o týden později. Vrcholem letního bloku bude tradiční herní soustředění v ideálním prostředí jednoho z hornorakouských relaxačních resortů.

 

FC Vysočina plánuje během letního bloku odehrát celkem osm přípravných duelů. První bude sehrán až po absolvování náročného kondičního bloku v sobotu 1. července proti Viktorii Žižkov. O čtyři dny později Jihlava absolvuje tradiční turnaj Perleťový pohár v Žirovnici, kde pravděpodobně narazí na Tatran Prešov a Duklu Praha. V sobotu 8. července pak bude na programu duel proti Teplicím.

V neděli 9. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start I. ligy. Potrvá do neděle 15. července a prvoligový kádr jej stráví v krásném prostředí Hotelu Miraverde v městečku Bad Hall jižně nedaleko Linze. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti dvěma celkům 2. Bundesligy – SV Darmstadt 98, jenž aktuálně sestoupil z 1. Bundesligy, a 1. FC Heidenheim, který v uplynulém ročníku druhé nejvyšší německé soutěže obsadil 6. pozici a zároveň je partnerským městem Jihlavy.

Po návratu z Horního Rakouska jihlavský tým ve středu 19. července prověří Velké Meziříčí a o tři dny později bude na programu generálka na nejvyšší soutěž, přičemž soupeř FC Vysočina bude teprve upřesněn. Nový ročník I. ligy  odstartuje 29. července.

 
Aktuálně

Jak si fotbalisté FC Vysočina vedli v letní přípravě?

V pondělí 22. července vyběhnou fotbalisté FC Vysočina k úvodnímu utkání v novém ročníku Chance Národní ligy. Od 17:30 hodin budou chtít zaskočit favorita na postup - Zbrojovku Brno. S jakou bilancí z letních přípravných zápasů na ligový start vykročí? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu