23.05.2016, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí ve středu 15. června

Fotbalisté FC Vysočina do letní přípravy vstoupí ve středu 15. červnaFotbalové EURO urychlilo konec sezóny a též oddálí její začátek, tudíž hráči FC Vysočina stráví na letní dovolené čtyři týdny. Rozhodně však nebudou zahálet, neboť i v tomto období budou na své kondici pracovat na základě individuálních plánů a pod dohledem sporttesterů. Tým se znovu sejde ve středu 15. června. O den později absolvuje nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze.

 

FC Vysočina plánuje během letního bloku odehrát celkem deset přípravných duelů. První bude sehrán až po absolvování náročného kondičního bloku v sobotu 25. června proti Táborsku. O čtyři dny později Jihlava změří síly s dalším druholigovým celkem - Pardubicemi. V sobotu 2. července se uskuteční tradiční turnaj Perleťový pohár v Žirovnici, kde Vysočina pravděpodobně narazí na Zlín a Znojmo. Následující týden zpestří utkání proti prvoligovým sokům – Zbrojovce Brno a Hradci Králové.

V pondělí 11. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start I. ligy. Potrvá do neděle 19. července a prvoligový kádr jej po roce znovu stráví v idylickém relaxačním resortu Therme Geinberg. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům.

Po návratu z Horního Rakouska jihlavský tým ve středu 20. července prověří Liberec a generálku na nejvyšší soutěž v sobotu 23. července obstará utkání proti Českým Budějovicím. Nový ročník nejvyšší soutěže odstartuje 30. července.

  • přehled eltních přírpavných zápasů ZDE

www.oberoesterreich.at

 
Aktuálně

Juniorka ve Ždírci otočila nepříznivý stav a veze vítězství

Juniorský tým sehrál první venkovní divizní zápas na stadiónu ve Ždírci nad Doubravou. Přes vedení domácího celku dokázal nepříznivý stav otočit a navázat tak na úvodní domácí výhru - 1:2 (0:0). Jihlavské branky zaznamenali Ladislav Kolčava a Radek Křivánek. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu