04.06.2015, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina letní přípravu zahájí 22. června

Fotbalisté FC Vysočina letní přípravu zahájí 22. červnaPouhé tři týdny bude trvat dovolená prvoligových fotbalistů FC Vysočina. Klusáčkův tým se znovu sejde na prahu letní přípravy v pondělí 22. června. O den později absolvuje nezbytné funkční a diagnostické testy na FTVS v Praze a ve středu 24. června Jihlava změří síly proti Slovanu Bratislava. Nový ročník SYNOT ligy odstartuje již 25. července.

 

FC Vysočina plánuje během letního bloku sehrát celkem devět přípravných duelů. Úvodní dva zápasy budou součástí každoročního projektu Československé fotbalové srdce, přičemž Vysočina nejprve sehraje ve Žďáru nad Sázavou již zmíněné utkání proti Slovanu a o den později se představí v Chotěboři proti Dukle Praha. V neděli 28. června sehrají jihlavští fotbalisté přátelské utkání na půdě brněnského oddílu SK Žebětín, který tak oslaví 75. výročí svého vzniku.

Druhý týden přípravy bude ve znamení kondičního soustředění, které proběhne v domácích podmínkách v Jihlavě. Tento náročný blok zakončí v sobotu 4. července tradiční turnaj Perleťový pohár v Žirovnici, kde Vysočina obhajuje loňské prvenství. Nejprve poměří síly s Českými Budějovicemi a následně jí bude čekat Slavie Praha nebo Zlín.

V pondělí 6. července nabere jihlavský tým směr Horní Rakousko, kde stejně jako v loňském roce proběhne v rámci herního soustředění ladění formy FC Vysočina na start SYNOT ligy. Potrvá do neděle 12. července a jihlavský prvoligový kádr jej stráví v idylickém relaxačním resortu Therme Geinberg. Součástí soustředění budou i dvě náročné prověrky proti zahraničním klubům. Generálka na nejvyšší soutěž je naplánovaná na nový pažit jihlavského stadiónu v sobotu 18. července, kdy se Vysočině postaví druholigové Táborsko.

  • program zápasů FC Vysočina v rámci letní přípravy naleznete ZDE

 
Aktuálně

Absolon: Čeká nás další těžký soupeř a my proti němu chceme uspět

V rychlém sledu se můžeme těšit na další letní fotbalovou bitvu na stadiónu FC Vysočina. Nenechte si už v pátek 26. července od tradičních 18:00 hodin ujít pikantní duel 2. kola Chance Národní Ligy, v němž chceme obrat o všechny body ambiciózního soupeře s početnou kolonou exjihlavských hráčů a trenérů – MFK Vyškov! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu