05.11.2019, Miroslav Fuks

Fotbalisté FC Vysočina v reprezentačních nominacích

Fotbalisté FC Vysočina v reprezentačních nominacíchI během nadcházející reprezentační přestávky bude kádr fotbalistů FC Vysočina postrádat některé své členy. Tým povede asistent trenéra Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamíří na sraz reprezentace U20 společně s Tomášem Svobodou a Janem Fortelným. Zápasy za U18 čekají Adama Rittera a v dodatečné pozvání do U21 mohou doufat Tomáš Smejkal i Fortelný.

 

Záložník Adam Ritter po zranění opět figuruje v nominaci reprezentačního výběru U18 pro mezinárodní turnaj ve Španělsku, který je na programu od 13. do 18. listopadu. Společně s dalším odchovancem, brankářem Ondřejem Mastným, jenž nyní působí v akademii Manchesteru United, budou čelit Norsku, Belgii a Anglii.

Radima Kučeru, jenž je asistentem trenéra u národního týmu U20, na reprezentační sraz doprovodí obránce Tomáš Svoboda a střední záložník Jan Fortelný. Český výběr čeká 15. listopadu náročný přípravný duel v Nizozemí.

Český národní tým U21 čekají dva kvalifikační duely – 14.11. proti San Marinu a 18.11. v Chorvatsku. Trenér Karel Krejčí tentokrát v závěrečné nominaci neukázal na Tomáše Smejkala, jenž figuruje mezi náhradníky. Stejně tak i další středopolař Jan Fortelný.

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu