18.04.2016, Jaroslav Šnajdr

Fotbalisté FC Vysočina vyzkoušeli novou automyčku Ehrle

Fotbalisté FC Vysočina vyzkoušeli novou automyčku EhrleDvojice prvoligových fotbalistů FC Vysočina Jihlava Vladimír Kukoľ a Lukáš Kryštůfek si na vlastních vozech vyzkoušela novou bezkontaktní práškovou myčku automobilů Ehrle u hobbymarketu Unihobby v Jihlavě. Tu v krajském městě otevřel partner fotbalového klubu Marek Šimáně.

 

Oba borci otestovali nejmodernější technologii ručního mytí zaručující dokonalou čistotu vozu během pouhých několika minut. Ovládání myčky je totiž zcela intuitivní. Ve čtyřech volitelných režimech programů se řidič nebo řidička okamžitě a bez problému zorientují. „Měli jsme zpočátku obavy, zda se ovládání nezaleknou ženy, ale opak je pravdou. Jednoduché a příjemné ovládání si nemohou vynachválit,“ sděluje pozitivní zkušenosti Marek Šimáně, který myčky Ehrle provozuje v několika dalších městech České republiky.

Nejvyšší kvalita mytí nemusí být drahá

Největší výhodou nové myčky je bezesporu špičková čistící technologie, která patří mezi absolutní evropskou špičku. „Vůči konkurenci jsme se rozhodli vymezit tím, že jsme vsadili na nejvyšší kvalitu. A používáme vlastní chemii dodanou přímo od německého výrobce Ehrle.  Tato technologie patří k nejdražším, ale její mikroprášky dávkované vždy v přesném a stálém poměru fungují lépe než u jiných levnějších mycích center,“ vyzdvihuje největší výhodu myčky její provozovatel.  A v čem je myčka Ehrle ještě lepší? Na rozdíl od jiných typů práškových myček u ní odpadá chemické předmytí, které ušetří nejen čas a peníze, ale zároveň je šetrnější i k přírodě.

Myčka nabízí čtyři mycí boxy, které jsou v provozu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Zákazník tak neztrácí čas zbytečným čekáním. Mycí boxy jsou komfortní a dostatečně prostorné. Dá se do nich proto zajet jak s přívěsem, tak například s jízdními koly na střeše. Nespornou výhodou je také vynikající cena. Oproti běžným kartáčovým myčkám si totiž mycí proces řídíte zcela sami a jen vy tak rozhodujete, kolik zaplatíte. „Umytí vozu je k dispozici již od deseti korun a další čas lze dokupovat. Máme vyzkoušeno, že k perfektnímu umytí vozu stačí 80 korun,“ upozorňuje Šimáně.

Zapomeňte na škrábance a špatně umytá místa

Moderní mikroprášková technologie navíc plně nahrazuje kartáč a houbu a bezkontaktní mytí zaručuje dokonalé umytí vozu bez jakýchkoliv škrábanců. „Navíc se dostanete i do špatně přístupných míst, kde klasické mytí selhává. Auto je znečistěné někde více než jinde. Pro mě je skvělé, že se můžu sám zaměřit na místa, která to potřebují víc,“ zmínil svoje postřehy z prvního použití myčky Vladimír Kukoľ.

Ocenil také další velkou výhodu myčky Ehrle. Po mytí a voskování už totiž není třeba leštění ani extra sušení vozu. “Po závěrečném použití demineralizované vody zbavené veškerých nečistot po jejím oschnutí nezanechá žádné skvrny ani šmouhy,” dodal Marek Šimáně. Auto v této myčce lze mýt opravdu po celý rok, tedy i v zimě. Bezproblémové mytí až do mínus 20 stupňů Celsia umožňují vyhřívané podlahy v mycích boxech.

Skvělý pocit z použití myčky měl i jihlavský odchovanec Lukáš Kryštůfek. „Umytí auta mi trvalo jen pár minut a výsledek je perfektní. Je to nejenom účinné, ale i cenově výhodné. Určitě ji budu využívat. Hodně mi vyhovuje, že je otevřeno nonstop a můžu tak přijet, kdy potřebuju. Navíc to sem mám blízko,“ dodal spokojeně obránce FC Vysočina.

  • fotky z netradičního zapojení fotbalistů FC Vysočina najdete ZDE

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu