23.03.2013, Karel Líbal

Fotbalistky v generálce zdolaly Okříšky

Fotbalistky v generálce zdolaly OkříškyV posledním přípravném utkání před startem MŽFL zdolaly hráčky FC Vysočina na svém hřišti Okříšky 6:0 (5:0). Duel rozhodly hráčky Vysočiny už v prvním poločase, ve kterém nastoupily v silnějším složení. Přes pět vstřelených branek ještě celou řadu dalších příležitostí nevyužily.

 

Ve druhém poločase dostaly příležitost i hráčky mimo základní sestavu a brankostroj se zastavil. „V utkání jsme si naposledy mohli vyzkoušet v utkání všechny hráčky kádru,“ vysvětlil asistent trenéra Karel Líbal. „Potěšilo nás, že holky začínají plnit naše pokyny ohledně kombinační hry, některé akce byly opravdu pohledné. Slabinou naopak nadále zůstává zakončení, často finální situace řešíme příliš složitě.“

Příští víkend již vstoupí FC Vysočina do odvetné části MŽFL, na svém hřišti přivítají 30. března v 11 hodin Lída soutěže, Olomouc.

FC VYSOČINA – OKŘÍŠKY 6:0 (5:0)

Góly Vysočiny: 15. Lačná, 19. Vinická, 26. Dáňová, 29. Macháčková, 42. Šerá, 65. Jouklová

Sestava – I. poločas: Kolouchová – Sedláková, Štefaniková, Dáňová, Králíková – Francálková, Šerá, Lačná, Macháčková – Jouklová, Vinická. II. poločas: Kolouchová – Sedláková (66. Francálková), Wasserbauerová, Dáňová (65. Jouklová), Petrlíková – Walicová, Neumannová, Šerá (65. Lačná), Macháčková (66. Vinická, 84. Sedláková) – Ryšavá, Zadinová.

 
Aktuálně

U16 na All Stars Cupu: velmi dobré 10. místo!

Mladší dorostenci FC Vysočina se ve dnech od 14. do 16. června po dvou letech znovu představili na prestižním mezinárodním turnaji All Stars Cup. V obrovské konkurenci se v Praze rozhodně neztratili a při měření sil proti špičkovým světovým klubům zanechali velmi dobrý dojem. Po úvodních dnech jim jen těsně unikl postup do finálové osmičky a... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu