15.05.2014, Miroslav Fuks

Fotbalisty Přibyslavic trénovali Krejčí, Kučera a Hanuš!

Fotbalisty Přibyslavic trénovali Krejčí, Kučera a Hanuš!Trojice fotbalistů FC Vysočina ve čtvrtek odpoledne místo osobního volna zamířila do Přibyslavic. Jan Hanuš, Jiří Krejčí a Tomáš Kučera v doprovodu marketingového manažera Miroslava Fukse v místním TJ Sokol absolvovali tréninkovou jednotku hned se třemi týmy, improvizovanou autogramiádu a pohodovou besedu.

 

Jiří Krejčí potvrdil svůj trenérský talent, když vedl tréninkovou jednotku mixu obou dospělých týmů Přibyslavic. Zakomponoval do ní řadu prvků z tréninků prvoligového „áčka“ FC Vysočina, které se v přípravě přibyslavských fotbalistů nepochybně dočkají opakování. V poslední třetině tréninku samozřejmě nemohl chybět nácvik střelby a poté fotbálek okořeněný podmínkou maximálně tří dotyků s míčem. Do hry se zapojil i stoper Jiří Krejčí.

Gólman Jan Hanuš dostal na starosti trojici místních gólmanů, kteří dostali pořádně do těla. I jeho zkušenosti a tréninkové prvky rozhodně rozšíří přípravu gólmanů v Přibyslavicích.

Tomáš Kučera na druhé polovině hřiště splynul s tréninkem týmů žáků a dorostenců. Přijal roli jednoho z nich a naplno se zapojil do jejich tréninkové jednotky. Jeho přítomnost očividně prospěla kvalitě tréninku a fotbalovému nadšení chlapců a děvčat.

Po skončení tréninku prvoligoví fotbalisté stihli improvizovanou autogramiádu a po chutné večeři v hospůdce přímo na stadiónu absolvovali více než hodinu dlouhou a uvolněnou besedu s místními fotbalisty, činovníků a příznivci.

  • fotografie z vydařené akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

U19 vítězně proti Zlínu

Starší dorost U19 vyšel z utkání s FC Fastav Zlín B vítězně poté, co předvedl dobrý výkon. V 31.minutě se prosadil Václav Havlín, následně ve 36. minutě Jan Růžička, ve 44. minutě přidal svou druhou branku v zápase Václav Havlín a zvýšil tak na 3:0. V 70. minutě snížil na 3:1 Knedla, v 76. minutě na tuto branku odpověděl svojí trefou Blokeš.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu