23.07.2020, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc červenec jste zvolili Standu Klobásu

Hráčem FCV za měsíc červenec jste zvolili Standu KlobásuTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ poznala za červenec stejného lídra, jako za červen – útočníka Stanislava Klobásu. Šestadvacetiletý král střelců skončeného ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v uplynulém období nastoupil do všech tří duelů a zaznamenal 4 branky.

 

Jistě potěšující a motivující druhou příčku s velkým odstupem obsadil teprve osmnáctiletý dorostenec Adam Ritter, jenž se v této anketě fanoušků a návštěvníků klubového webu umístil vůbec poprvé. Po měsíci si o příčku polepšil další mladý odchovanec klubu – gólman Michal Lancman.

Pořadí ankety Hráč měsíce za červenec 2020:

1. Klobása Stanislav 301 b., 2. Ritter Adam 190 b., 3. Lancman Michal 159 b., 4. Fortelný Jan 138 b., 5. Mikuš Rajmund 114 b., 6. Zoubele Lukáš 102 b., 7. Arroyo Luis 62 b., 8. a 9. Diouf Waly a Křišťál Vojtěch 61 b.

 
Aktuálně

Vysočina ve druhém utkání přípravy přišla v závěru o výhru

Druhá letní přípravná konfrontace FC Vysočina s nováčkem nejvyšší soutěže nabídla vyrovnaný průběh a množství šancí na obou stranách. Nakonec bylo šťastnější Brno, které dvěma brankami Šumbery v závěru duelu otočilo nepříznivý průběh po vedoucí brance Rajmunda Mikuše ze 75. minuty – 1:2 (0:0). Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu