05.06.2020, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana FortelnéhoTradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu.

 

Druhou příčku obsadil levý obránce či záložník Filip Novotný, jenž v této anketě ještě nikdy nefiguroval takto vysoko. Třetí příčku bral střelec týmu Stanislav Klobása.

Pořadí ankety Hráč měsíce za květen 2020:

1. Fortelný Jan 133 b., 2. Novotný Filip 86 b., 3. Klobása Stanislav 85 b., 4. Vejmola Luděk 78 b., 5. Křišťál Vojtěch 72 b., 6. Zoubele Lukáš 67 b., 7. Arroyo Luis 48 b., 8. Pojezný Karel 45 b., 9. Smejkal Tomáš 37 b..

 
Aktuálně

Podzimní úsilí nebylo marné – juniorka bude hrát MSFL!

Skvělá podzimní jízda juniorky FC Vysočina divizní skupinou D nepřijde díky koronaviru na zmar! Tým trenéra Michala Kadlece dnes byl zařazen do losování MSFL. Přispěl k tomu fakt, že z II. ligy sestupující Vítkovice pro soutěžní ročník 2020/21 přihlásily pouze Divizi. Náš záložní tým se do třetí nejvyšší soutěže vrací po osmi letech, když toho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu