30.11.2018, Miroslav Fuks

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Lukáše Zoubeleho

Hráčem FCV za měsíc listopad jste zvolili Lukáše ZoubelehoOfenzivní záložník Lukáš Zoubele podle všeho ovládne podzimní pořadí na základě měsíčního hlasování fanoušků o Hráče měsíce FC Vysočina. V této anketě totiž zvítězil už potřetí v řadě! Po září a říjnu jste jej na první pozici usadili i za měsíc listopad.

 

Oproti říjnu nedošlo ke změně ani na druhé pozici, kde opět figuruje zkušený stoper Petr Tlustý. Gólman Patrik Vízek skončil čtvrtý, když jej na pomyslném bronzu vystřídal krajní záložník Jakub Fulnek. Pátou příčku bral odchovanec klubu a objev duelu v Pardubicích - stoper Filip Vedral.

Pořadí ankety Hráč měsíce za listopad 2018:

1. Zoubele Lukáš 234 b., 2. Tlustý Petr 144 b., 3. Fulnek Jakub 114 b., 4. Vízek Patrik 78 b., 5. Vedral Filip 65 b., 6. Levin Vladislav 64 b., 7. Vejmola Luděk 61 b., 8. Novotný Filip a Vaculík Lukáš 41 b.

 
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu