10.08.2010, Miroslav Fuks

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!Nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

 

Hřiště v Antonínově Dole představuje důležitou investici vedení FC Vysočina do tréninkového zázemí svých mládežnických týmů. Jihlavský klub do nich vložil půl milionu korun, což činí zhruba 90% všech nákladů na realizaci. Zbývající prostředky zajistil vlastník areálu, tedy místní oddíl TJ Sklo Bohemia.

Na hřiště zbývá usadit branky, namontovat nové střídačky a provést nátěr fasády budovy kabin, která se dočká i vnitřní výmalby. Doplňme, že v sousedství hřiště navíc vznikla menší travnatá plocha pro přípravu brankářů či rychlostní tréninky.

 
Aktuálně

Dočkaly se! Holky dovezly první výhru!

Ženský tým se ve 4. kole Moravskoslezské ligy po zásluze dočkal prvního vítězství v sezóně! V olomouckých Nových Sadech zvítězil 2:4 (2:2), když jihlavské branky postupně zaznamenaly Marie Fatrdlová, Bára Petrašová, Zuzana Poláková a Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu