10.08.2010, Miroslav Fuks

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!

Hřiště v Antonínově Dole se už chystá na fotbalisty!Nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy už je krásnou realitou! Na místě původního travnatého hřiště se zelená perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním a probíhají poslední úpravy. Nic nebrání oficiálnímu otevření hřiště, které je naplánováno na sobotu 21. srpna. První fotbalový výkon provedou členové přípravek FC Vysočina.

 

Hřiště v Antonínově Dole představuje důležitou investici vedení FC Vysočina do tréninkového zázemí svých mládežnických týmů. Jihlavský klub do nich vložil půl milionu korun, což činí zhruba 90% všech nákladů na realizaci. Zbývající prostředky zajistil vlastník areálu, tedy místní oddíl TJ Sklo Bohemia.

Na hřiště zbývá usadit branky, namontovat nové střídačky a provést nátěr fasády budovy kabin, která se dočká i vnitřní výmalby. Doplňme, že v sousedství hřiště navíc vznikla menší travnatá plocha pro přípravu brankářů či rychlostní tréninky.

 
Aktuálně

FC Vysočina v pátek hostí Prostějov a nutně potřebuje zvítězit!

FC Vysočina se v pátek 7. října od 18:00 hodin střetne ve velmi důležitém utkání s Prostějovem. Narazí na se sebe dva ze tří celků s nejhorší formou ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, mančafty potřebující bodovat naplno a zastavit výsledkový propad. Přijďte Vysočinu povzbudit, kluci si vaši podporu jistě zaslouží! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu