10.07.2012, Miroslav Fuks

Hřiště ve Vyskytné slouží nejen FC Vysočina

Hřiště ve Vyskytné slouží nejen FC VysočinaObec Vyskytná u Jihlavy se dnes dočkala obnovené premiéry svého fotbalového hřiště. Na něm v září loňského roku započala výrazná proměna, na jejímž konci je kvalitní travnaté hřiště s automatickým zavlažováním. Dílo vyžadující náklady přes milion korun se zrodilo ve spolupráci FC Vysočina, FK Ježek Rantířov a obce Vyskytná. Projektu poskytly dílčí dotace kraj Vysočina a Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 

Za účasti ředitele FC Vysočina Zdeňka Tulise a starosty obce Vyskytná u Jihlavy Petra Böhma si na něm dnes poprvé zatrénovala juniorka FC Vysočina.

„Ve Vyskytné jsme navázali na zdařilou realizaci travnaté plochy v Antonínově Dole. I zde jsme sledovali řešení nárůstu požadavků našich mládežnických týmů na tréninkové jednotky a zároveň jsme rádi, že takto můžeme pomoci fotbalu v okolních obcích. Hřiště ve Vyskytné totiž krom nás budou využívat týmy přípravek FK Ježek Rantířov a zároveň i místní základní škola. Náš klub do projektu vložil část svých prostředků a navíc občanské sdružení FKM Vysočina Jihlava, které zastřešuje naše mládežnické týmy, obdrželo dotaci od Kraje Vysočina. Vedle Kraje Vysočina náleží velké poděkování za vstřícnost a spolupráci rantířovskému oddílu, vedení obce Vyskytná u Jihlavy a Krajskému fotbalovému svazu Vysočina,“ zdůraznil ředitel Zdeněk Tulis.

 
Aktuálně

Los F:NL – začínáme v Chrudimi, poté hostíme Hradec

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro nadcházející ročník 2020/21. Sezóna se bude hrát netradičně se čtrnácti účastníky a do nejvyšší soutěže se podívá pouze její vítěz. FC Vysočina se na úvod představí v sobotu 22. srpna v Chrudimi a v dalším kole bude na svém stadiónu hostit jednoho z aspirantů postupu - Hradec Králové. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu